reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Agnes no właśnie chyba bede musiała inaczej w łóżeczku ją kłaść bo jak dosuwam do łóżka jej łóżeczko i karmie w nocy to zawsze wtedy na lewej leży wiec musi odwrotnie leżeć mam nadzieje że to coś da już i tak od 2tygodni śpi na podusi. Nigdy nie lubiła na boku i w tym problem..

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Dziewczyny czy zabkowanie moze byc przeciwskazaniem do szczepienia? Pytam bo jutro ide z malym do lekarza a akurat teraz mu zeby wylaza i pewnie troche ma oslabiony organizm.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Polcia mój też nie lubi na boku. Nawet jak był mniejszy to iv tak się przekręcal na plecy mimo zrolowanego kocyka za plecami.
Dian_a chyba nie jest przeciwskazaniem. Ja w przypadku moich chłopaków nie patrzyłam na to. My w czwartek tez mamy. O ile znowu się coś nie wydarzy ;-)
 
Moj maly na poczatku chcial spac tylko na boku. Gdy ukladalam go na plecach to plakal. Mial glowke plaska po bokach a z tylu bardzo zaokraglona i wystajaca. Za to teraz spi tylko na pleckach. Ale glowke obraca na wszystkie strony wiec ladnie mu sie wszystko uksztaltowalo i wyrownalo.
U nas, gdy dziecko ma bardzo odksztalcona glowke to jest opcja noszenia specjalnego kasku. Mojej znajomej synek mial z tym problem i lekarz im cos takiego zaproponowal. Kask dopasowany do wielkosci glowki. Wiem ze iles godzin dziennie mial miec zalozony a w nocy to nie pamietam czy trzeba bylo. Oni wytrzymali 2 dni i zrezygnowali, bo maly nie chcial miec tego na glowie i plakal.

Chyba mnie przekonalyscie do hulahop[emoji3] trzeba sie wkoncu wziac za siebie bo dupa rosnie. Tylko siedze w domu i podjadam. Najgorsze jest to ze kiedys nie jadlam slodyczy a w ciazy mi sie odmienilo i niestety teraz ciagle bym cos slodkiego podjadala

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Hej dziewczyny ale koszmar wczoraj przezylam;( mój Mały obudził się wieczorem (w nocy?) I odrazu się zaniosl placzem. W sumie nawet nie plakal tylko krzyknął i odrazu bezdechu dostał. Myslalam ze umrę że strachu bo kilka sekund miał tylko otwarta buzie i żadnego dźwięku nie wydawal i caly spiety był. Masakra poprostu;( a jak juz złapał oddech to potem jeszcze przez chwilę tak plakal jakby kaszlał bo takie płytkie oddechy lapal. Po jakichs 5min spowrotem usnal i reszta nocy spokojna ale wydawało się to wiecznoscia... jak już ochlonelam to doszłam do wniosku że może mu rączka zdretwiala bo spał na boczku a placz się zaczął jak się przekrecil trochę. Ale zwykle na boczku spi a nigdy wcześniej się to nie zdarzylo
 
Hej dziewczyny ale koszmar wczoraj przezylam;( mój Mały obudził się wieczorem (w nocy?) I odrazu się zaniosl placzem. W sumie nawet nie plakal tylko krzyknął i odrazu bezdechu dostał. Myslalam ze umrę że strachu bo kilka sekund miał tylko otwarta buzie i żadnego dźwięku nie wydawal i caly spiety był. Masakra poprostu;( a jak juz złapał oddech to potem jeszcze przez chwilę tak plakal jakby kaszlał bo takie płytkie oddechy lapal. Po jakichs 5min spowrotem usnal i reszta nocy spokojna ale wydawało się to wiecznoscia... jak już ochlonelam to doszłam do wniosku że może mu rączka zdretwiala bo spał na boczku a placz się zaczął jak się przekrecil trochę. Ale zwykle na boczku spi a nigdy wcześniej się to nie zdarzylo
O rany :( musiało być to straszne przezycie :( w razie bezdechu trzeba np dmuchnać w twarz dziecku w okolice noska i powinno pomóc.
 
Gosiu, wyobrazam sobie jak musialas sie przestraszyc. Dobrze ze juz wszystko ok. Oby to byl jednorazowy incydent

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Gosia moja mi się raz zakrztusila przez sen jak była mniejsza i przestała reagować w ogole, mąż już biegał i ludzi budził tak nas wystraszyła myslalam, że zawału dostanę.
Dziewczyny co to są takie suche placki na ciele lekko zaczerwienione, szorstkie, mała ma takie zwłaszcza na nóżkach, nie wiem czy się martwić:/ będę w czwartek na szczepieniu to zapytam.
 
reklama
Moja tez ma takie suche placki ale raczej nie sa czerwone i tez glownie na nozkach. Beata daj znac jak podpytasz!

n59y6iye227k1jnm.png
 
Do góry