reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Asia ale lipa... dobrze , że wymienili.

Polcia Ignaś ma ksztaltna główkę wiec nie doradze. Są podobno specjalne poduszki do kształtowania.



atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Odksztalcic się może jeśli będzie w jednej pozycji spać, leżeć. Moja siostra tak ma, moja mama próbowała ja inaczej układać ale się nie dało.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beata w końcu wybrałaś ten kolor co my mamy ? Świetna jest nie ? [emoji41] ja jestem zachwycona mimo, ze my jeszcze używamy gondoli to staram się usypiać w tym wózku i lecimy do Polski z nim także będzie wielka próba [emoji23]
Agnes chodzi o to, ze te z wypustkami są cięższe moje wazy ponad 2 kg, nie pamietam dokładnie. Wypustki pomagają utwardzić brzuch i szybciej pozbyć się cm w tali i biodrach. Głównie chodzi o to obciążenie.
Uniwersalny :) jestem zadowolona, lekki. Mała dzisiaj przetestowala, jechała zadowolona, a potem usnęła, obnizylam jej i spała dalej. Podoba mi się, że jest leciutka i dzisiaj nie było problemu z wniesieniem jej po schodach:) nie zamieniłabym jej na żadną inną
 
Mojej się trochę splaszczyla główka na gorze z tyłu chyba od lezaczka albo od spania na plecach. Ale nie aż tak bardzo. Ja tez mam w tym miejscu płaskie i żyje ;)
 
Łoo zapomnialan o tym watku ale mam tu do nadrobienia chyba nie dam rady doczytac wszystkiego ale postaram sie byc na bierzaca [emoji6]
Sierpniowka beata fajny wozek my na razie jeszcze w gondoli i mam jeszcze zamiar w niej pojezdzic do marca albo troche dluzej [emoji6]

Polcia nie pomoge co do plaskiej glowki kuba spi na boku jednym badz drugim od urodzenia

Milej inspikojnej nocy zycze [emoji4]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Polcia mój też ma troszkę splaszczona głowę. Ale on miał/ ma asymetrie. Mamy tak organizowax wszystko żeby jak najwięcej odwracal głowę w druga stronę. Czyli łóżeczko tak ustawione żeby podchodzić do niego z tej mniej lubianej przez niego strony. Ortopeda nawet mówił żeby najlepiej na przewijaku i lezaczku zasłonić lewa stronę aby niczego tam nie było co mogłoby go interesować.
Też słyszałam o tych poduszkach o których Mamakulka napisała. Tylko nie wiem czy dla naszych dzieci to nie za późno jak juz mają problem. Teraz chyba starać się żeby jak najwięcej leżeli główka w druga stronę odwrócona
 
Do góry