reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój też strasznie śmierdział spalenizną po wyjęciu i dałam sobie spokój.
No więc ja do kina sobie dziś nie poszłam :( weekend do bani chora w łóżku nawet dziecka nie mogłam przytulić masakra jakaś. .

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Szkoda Polcia ze się nie udało z wyjściem.
Niezle z tym termoforem. Chwila nieuwagi i pożar w domu.
Pisalysmy ostatnio o ćwiczeniach. Zmotywowalyscie mnie do zakupu skakanki lub hulahop. Co lepiej na zgubienie balastu? Mam nadzieje ze na zakupie się nie skończy ;-P
 
Kupiliśmy spacerowke! Cieszę się jakby była dla mnie:) i jeszcze fajny kubeczek do picia NUK :) polecam
Ile dziecko może kupy nie robić? Bo moja nie robi już 3 dni i dzisiaj się tak męczyła i stekala, aż cala czerwona była i nic. Od urodzenia jeszcze tak nie miała.
Polcia zdrowiej szybciutko :)
 
Hej, takie ostrzeżenie dla mam z W-wy. Pilnujcie maluchów żeby nie zachorowały [emoji46]

Moja siostra jest z niemowlakiem w szpitalu. Mówiła, że jest masakra. Panuje epidemia wszystkiego: zapalenie oskrzeli, płuc, ucha i rota. Dzieci leżą z rodzicami na korytarzach, bo nie ma miejsc w szpitalach. Dzwonili do 3!
Jej synek za 1szym razem wylądował z zapaleniem oskrzeli, w szpitalu zaraził się zapaleniem ucha, wylądowała drugi raz. Lekarka mówiła ze nie maja wolnych izolatek i prawdopodobnie będzie do nich musiała wrócić jeszcze kilka razy , bo z jednej rzeczy wylecza a w tym samym czasie złapie coś nowego.[emoji46]

No jest tragedia [emoji46]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupiliśmy spacerowke! Cieszę się jakby była dla mnie:) i jeszcze fajny kubeczek do picia NUK :) polecam
Ile dziecko może kupy nie robić? Bo moja nie robi już 3 dni i dzisiaj się tak męczyła i stekala, aż cala czerwona była i nic. Od urodzenia jeszcze tak nie miała.
Polcia zdrowiej szybciutko :)
Jaką spacerowke kupiliscie???
Moja mała nie robiła nawet do 7 dni
 
Pisalysmy ostatnio o ćwiczeniach. Zmotywowalyscie mnie do zakupu skakanki lub hulahop. Co lepiej na zgubienie balastu? Mam nadzieje ze na zakupie się nie skończy ;-P
Kup i to i to ;) Skakankę polecała mi kiedyś instruktorka fitness właśnie do ćwiczeń w domu. Jeśli nie masz problemów ze stawami to jak najbardziej ok. I hula hop też spoko ;) Ja mam takie z wypustkami, daaawno temu kręciłam regularnie, na początku była masakra- tak bolało, że musialam się szalikiem w pasie owijać, ale szybko się da przyzwyczaić. Tez chyba do tego wróce, musze wykopać to koło zza szafy. Nie mogę się już doczekać wiosny, bo chętnie bym na rowerze pojeździła.

Termofor z pestek też mam. Nie miałam takich "płomiennych" przygód. Mamakulka może wrzuciłaś za dużą moc w tej mikrofali? Ja wkładam na 600 W na max 2 minuty.

Masakra z tymi choróbskami. :(
Ile dziecko może kupy nie robić? Bo moja nie robi już 3 dni i dzisiaj się tak męczyła i stekala, aż cala czerwona była i nic. Od urodzenia jeszcze tak nie miała./QUOTE]
Z tą kupą to chyba różnie, zależy od karmienia. Mój miał właśnie raz tak ,że zrobił po 4 dniach. Ale zbiegło się też to w czasie z wyjsciem zęba :)nie wiem czy to miało jakiś wpływ. Normalnie to robi raz dziennie , czasem co dwa dni. Spróbuj może dac jutro deserek z suszonych sliwek.
Aha...i jeśli widzisz , ze próbuje zrobić kupkę, to warto zrobić chwyt jakbyś wysadzała ja na nocnik, może być po prostu być jej ciężko wypróżnić się na leżąco.
 
Ostatnia edycja:
Tez mam to z wypustkami i kręcę jakiś czas i mam siniaki na biodrach i brzuchu [emoji23] ale oby to przerwać i będzie dobrze.
 
reklama
Do góry