reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Gratuluje zabka[emoji3][emoji3]

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
No my mamy dwa na dole -
tak bym chciała uchwycić je na fotce ale jak telefon biorę do ręki to Adaś w momencie poważnieje[emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak tylko probuje zajrzec do buzki to zaciska usta albo zaslania jezykiem. Macha glowa na boki i nie ma szans zebym cos zobaczyla.
Aniu, a jak Adas? Zdrowy juz?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Jest lepiej, uniknęlismy na szczęście szpitala bo tam ponoć dramat oddziały przepełnione i różne choróbska , najgorzej tylko jak z raz dziennie złapie go taki atak kaszlu który niestety kończy się wymiotami bo nie umie poradzić sobie z tą wydzieliną , to jest masakra wyczerpujące dla niego a dla mnie stres ech...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania zdrowia i cierpliwości!
Gratuluję ząbków. U nas jeszcze nic.
Kupiłam kubek Mam. Polecam. Rzeczywiście nie kapie, tak jak któraś to już pisała. Tylko Natalka coś nie za bardzo jest nim zainteresowana.
 
reklama
Do góry