reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Właśnie z dziurką niestety. Tez o tej pleśni czytałam. Wacham codziennie ta dziurkę czy nie śmierdzi i jak zacznie to wywale. A ten co Sierpniowka poleciła wygląda super!
 
Ten MrB naprawdę jest świetny. Mały go ubóstwia, ciagle w buzi chce go mieć, a jak mu wypadnie awanturka i pomaga mu na dziąsełka [emoji5] mam w domu różne ale tylko ten się sprawdza i fakt dobre jest to, ze nie ma dziurek. Jakby któraś zamawiała z oryginalnej strony to mam rabat 5%.
 
My mamy z 20 gryzaków różnych i wiekszosci nie chce gryźć. Ten co Gosia tez sie nie sprawdza. Chyba najwiecej tarmosi Żyrafke. Ale i tak najlepiej sie sprawdzają moje palce [emoji6]
 
Dziewczyny co mają już pierwsze ząbki ile było nieprzespanych nocy niczym sie ząbek wybił?
Bo moja bije rekordy budziła sie chyba z 10razy..

wniddf9hpcb059dp.png
 
polcia u mnie sa zawsze nieprzespane noce wiec ciezko stwierdzic ale 2 przed byly calkiem hardcorowe nawet goraczke miala
 
Pomocy! Moje dziecko zrobiło się nieodkładalne w nocy. Jak się obudzi to już na amen. Nic nie pomaga, tylko noszenie po pewnym czasie uspokoi. Myślę, że to lęk separacyjny, tak jak to piszą w opisach skoków. Jak ją odłożę do łóżeczka śpiącą, po dwóch sekundach następuje przeraźliwy płacz.
Mam nadzieję, że to szybko minie.
Moja Natka ma gryzaki wodne z Canpol Babies. Najbardziej lubi ten Link do: Grzechotko-gryzak wodny „Kwiatek”.
 
U mnie Sophie nie zrobiła furory, mało sie nią interesuje, za to najlepszy gryzak to ten zrobiony przez mamę :) Smoki 1 jak przestaliśmy używać przedziurawiając i nawlokłam na tasiemkę. Smok od butelki, potem smoczek do ssania taki pierwszy który miała, potem smok od butelki i to zawiązane na tasiemce. Pół godziny potrafi gryźć i przewracać dotąd aż trafi do buzi tym smokiem do ssania. Poza tym jak macha tym na wszystkie strony to tez sie w głowę ani w buzie nie uderzy, bo z tymi twardszymi gryzakami co są połączone z plastikiem np to zdarzy jej sie za mocno sie uderzyć i jest płacz.
Dziewczyny pytanko jeszcze, Julka właśnie skończyła pół roku, a nie potrafi z brzucha na plecy wrócić. Na brzuchu z pleców jest w moment, na samay brzuchu długo leży raczki prostuje podpierając sie, pupę do góry tez już zarzuca, ale na plecy sie sama nie przekręci. Czy któreś z waszych maluchów w podobnym wieku tez ma z tym problem ?

Kardula, u mnie nic takiego sie nie dzieje. Nie ma żadnego problemu jak wychodzę z pokoju czy śpi czy nie śpi. Mówię jej ze idę costam zrobić i zaraz wrócę i nie panikuje :) a nie da rady zeby jej nie wyjmować jak sie obudzi? Ja jak swoją wyjmę to sie rozbudza na całego, wiec już od dawna jej nie wyciągam jak sie obudzi w nocy tylko smok pogłaskać i takie tam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kardula współczuję moja teraz często sie budzi na szczęście idzie ją odłożyć do łóżeczka. Mi ostatnio jest mega ciężko wczoraj na dodatek znowu zalaliśmy sąsiadów to myślałam że sie porycze. Na nic czasu nie mam i ciągle niewyspana.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Do góry