reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Do tej pory też nie miałam problemu z odkładaniem jej do łóżeczka. To tak od dwóch nocy.
Próbujemy ją głaskać po główce, szumieć o_O ale to na nic, bo i tak zaczyna marudzić, jęczeć. Zresztą za długo też nie dam rady schylać się do niej bo kręgosłup:( a już obniżyliśmy poziom w łóżeczku.
 
reklama
Jak to jest u dziewczynek z faldkami na nozkach? Kiedyś mi się coś o uszy o biło, że się jakoś liczy, ale ja zawsze w męskim gronie;) więc nie interesowałam się tym
Któraś coś wie?
 
Oj, moja tez zagescila nocne pobudki. Skoro tak wszystkie dzieci to może to związane z jakąś faza księżyca? ;)
A tak na serio to jak, znalazła któraś z Was niekapiacy niekapek?
 
Ja mam Nuby z silikonowym ustnikiem... też nie kapie;) i gdyby Małemu bardziej "smakowala" woda to byłoby idealnie;)
 
Dziewczyny takie pytanko... jakbym chciała Małemu podać mm to lepiej z butelki czy z kubka właśnie?? Żeby go nie zniechęcić do cycka potem? Ale w sumie moze lepiej zostawić kubek żeby mu się tylko z gaszeniem pragnienia kojarzył?
 
ja mleko tyle ze swoje daje w butelce ze smoczkiem medeli nie zaburzajacym ssania ale chyba na tym etapie to bez znaczenia bo z tego co ogarniam od 6mc dziecko ssie bo umie a nie instynktowny odruch
 
Ja daje w butelce ze smoczkiem. Do tej pory nawet nie probowalam dawac mleko w kubku. A ciekawe czy by wypil.

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
Do góry