reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Jest lepiej, uniknęlismy na szczęście szpitala bo tam ponoć dramat oddziały przepełnione i różne choróbska , najgorzej tylko jak z raz dziennie złapie go taki atak kaszlu który niestety kończy się wymiotami bo nie umie poradzić sobie z tą wydzieliną , to jest masakra wyczerpujące dla niego a dla mnie stres ech...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj ale mi go szkoda. Biedaczek się tak meczy
 
Ania to super, ze juz lepiej. Oby mu minal ten kaszel szybko. Wymioty u takiego malucha to tez stres, zeby sie nie zaksztusil itp. Duzo sil i zdrowia Wam zycze. Najwazniejsze ze obylo sie bez szpitala

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Dzięki. My mieliśmy przy starszym Tommy tippee. Też miał mieli ustnik i nie kapał. Ale tak jak pisałam wcześniej szyb ko przeszliśmy na slomke. A jaka miseczkę i łyżeczki polecacie? Coś się wam szczególnie sprawdziło?
 
nuby-potwor-kubek-niekapek-z-dwoma-uchwytami.html
Nie mogę tu na tel wstawiać linków. Podoba mi się niby potwór z dwoma uchwytami. Któraś pisała ze ma niekapek z Nuby? Sprawdza się?
 
nuby-potwor-kubek-niekapek-z-dwoma-uchwytami.html
Nie mogę tu na tel wstawiać linków. Podoba mi się n iby potwór z dwoma uchwytami. Któraś pisała ze ma niekapek z Nuby? Sprawdza się?


Ja mam z Nuby. Ciężko powiedzieć czy się sprawdza bo Kuba nie chce zbytnio pić, krzywi się jak czuje ze to woda ale coś tam zawsze lyknie;) nie ma sensu próbować innego bo On poprostu rzadko jest zainteresowany piciem;)
 
reklama
Ania o kurde straszny taki kaszel. Ale może lepiej jak tą wydzieline zwymiotuje niż jak miałoby mu zalegać.
A któraś może na noc zageszcza mleczko kleikiem ryżowym? Lub w ogole daje? Jak tak to ile i o której. I czy kupy są po tym nie za gęste i czy po tym trzeba wode podać

wniddf9hpcb059dp.png
 
Do góry