reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój mąż mało zajmuje się Filipem bo jak wraca do domu to bawi się z Kuba. Taki mamy trochę podział na dzieci. Filipa kapiemy razem. Później mąż sam Kubę ogarnia wieczorem no bo ja z Filipem jestem. On robi głównie zakupy, W weekend odkurza i myje podłogi, Czasami powiesi pranie, Rzadko wyprasuje. Rano szykuje Kubę do przedszkola i go zaprowadza. Ale to się rzadko zdarza bo w styczniu był chyba tylko 4 razy. Wiec mój dzień wygląda tak ze jestem z dwoma w domu no i sprzątanie, zmywanie, pranie, prasowanie I codziennie obiad jest na mojej głowie. Mąż wraca najczęściej ok 17 to je obiad i bawi się ze starszym. A od 18 zaczynają się kąpiele.
A propo wyznaczania mężom. Mówię mojemu ze wprowadze seler i por do mojej diety i ze ma kupić. Bo do tej pory robilam rosół tylko na marchewce, pietruszkę i mięsie ze względu na azs Filipa. Napisałam na kartce "warzywa na rosol". Wiecie co kupił? ;-P
 
reklama
Jakie macie fajne gryzaki? Możecie coś polecić? Musze kupić przez internet i juz sama nie wiem który mógłby najbardziej odpowiadać Filipowi. Musze zrezygniwac z Większości plastikowych zabawek bo wklada wszystko do buzi i gryzie. A potem jest płacz jak nagryzie plastik swoimi dwoma kielkami. Jeszcze pluszowe się nadają ale mam mieszane uczucia co do nich Bo łapią kurz
 
Polcia z to nie Ty chciałaś ostatnio żeby córcia bardzie Cię potrzebowała?
Hehe tak to ja. Bardziej mi chodziło o dzień ale że się nie określiłam od razu to życzenie zostało spełnione ale w nocy[emoji23] [emoji23]

wniddf9hpcb059dp.png
 
Moja dziś z takim zacięciem gryzla smoczek od butelki ze myślałam że go odgryzie.
I zrobiła dziś coś przesłodkiego była u mojej mamy wyciągnęłam do niej ręce i mówię no chodź do mamy. I też wyciągnęła do moich rąk swoje aż nogami przebierała :)

wniddf9hpcb059dp.png
 
Mój odprowadza starsza rano do żłobka, wyrzuca śmieci, ogarnia wieczorem kuchnie, wkłada naczynia do zmywarki, rano je rozkłada do szafek. Sam sobie prasuje koszule i przy okazji ubranka córeczek ( duza stertę ubranek[emoji6]). Wieczorem tez sie dzielimy z kąpielą, zazwyczaj on kapie starsza, kładzie spać, czyta bajeczki. Często tez robi pranie i wiesza. Od dwóch dni odciągam mleko i mąż miał karmić i usypiać wieczorem, ale mała sie mocno buntuje. Zdałam sobie sprawę ze prawie pol roku tylko ja to robię, a obiecywałam sobie ze tak sie nie dam "uwięzić"[emoji6]. Nawet przy starszej mąż juz po 4 miesiącach ja usypiał. Oj, mama kwoka jestem, sama głupia uważałam ze tylko ja umiem, a teraz młoda nie chce nikogo innego [emoji57]. Oj, a mała potrafi sie wydrzec jak cos jej nie pasuje. [emoji36]. Jutro trzecie podejście [emoji6]
 
Agnes, moja dostala w prezencie gryzak zyrafa sophie. Lubi sobie ja podgryzac. Z tym ze drogie to cholerstwo jest, dobrze że dostała w prezencie.
 
No ja kupowałam Adasiowi pod choinkę Sophie ale az takiego szału na razie na nią nie ma[emoji6] najlepsze ze wszystkich gryzakow to pięści haha

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też zastanawiałam się nad tą zyrafka ale ostatnio widziałam artykuł jak wygląda po przecięciu. To zbiorowisko pleśni. Najlepiej nie kupować takich piszczalek/ gryzak ów z otworem bo woda podczas mycia i wyparzania oraz ślina tam wlatuja i nie mają jak wyschnac do końca. Chyba ze macie takie bez dziurki?
 
reklama
Do góry