reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka że tak powiem za dobrze macie:p

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Mamakulka ale super! My planujemy imprezę w sobote, chociaz mam troche stracha. Ciezko tak Marcysie zostawic na cała noc. Polcia kupa po dyni normalna gęsta. Moja miała rzadka po marchewce, kilka razy dałam stopniowo i teraz jak zje to juz jest ok. I rzadsza miała na zeby wtedy byłam u pediatry i kazała mi podać pół opakowania smecty do mleka i pomogło. Co do mleka to ja daje 180x4 120x1 i pół słoiczka obiadu bo stopniowo rozszerzam, czasami jeszcze jakas kaszkę albo jabłuszko. Zdarza sie ze chce wiecej mleka wiec moja to łakomczuch. Marcelina ostatnio często łapie sie za uszko. Juz wcześniej to zauważyłam mowilam lekarce i mowilam ze poprostu zauważyła ze ma uszka. Ale ciagle ja tylko jedno interesuje i nie wiem, myślicie ze moze ja bolec? Nic innego jej nie dolega i nie jest marudna
 
Mamakulka zazdro... :-). Moja teściowa przyjechała dzis na przedstawienie w przedszkolu starszego z okazji dnia babci i dziadka. Ohiecywala mu ze przyjedzie dzień wcześniej żeby się z nim pobawić. Oczywiście nie przyjechała. A dziś była po przedstawieniu jakieś 2 godz. W tym obiad, kawa. Dużo się pobawila z wnukiem, prawda? A miała jeszcze pociąg po 18. To musiała jechać po 16. A co dopiero namówić ja zeby została sama I to z dwójka. Nikogo innego kto potencjalnie mógłby zostać nawet na 3 godz to nie mam. Także czekam kiedy v dzieci pójdą na studia :-D
 
A mój się dziś też ciągal za uszy pół dnia, a czytałam kiedyś że tak przy zabkowaniu też może być...

Próbowałam dziś namówić moje dziecko żeby samo zasnelo w lozeczku ale po godzinie brania i odkładania zrezygnowałam, nierealne takie coś z moim Malym;) ale też kiepski czas wybrałam bo On cały dzień był marudny i placzliwy...

Mamakulka zazdraszczam... Agnes ja też będę musiała sobie poczekać na jakieś wyjście... moze w wakacje się uda jak pojedziemy na urlop do Polski to dzieciaki u babci się zostawi albo jakiejś cioci;)
 
Czesc dziewczyny. Chwile mnie nie bylo. Podobnie jak Mamakulka zajeta ciagle czyms jestem. Poza tym siostra meza wychodzi za maz i tak jezdzimy za suknia slubna[emoji3]
Od kiedy wprowadzilam nowe pokarmy to z kupkami u nas lepiej. Wczesniej byla co 2 a czasem 3 dni. Teraz codziennie. Martwi mnie tylko ze ostatnie 2 dni twarda dosc. Znacie jakis sposob zeby dziecko nie mialo zatwardzenia?
Mamakulka fajnie ze macie jak wyjsc wieczorem. U mnie odpada na razie. Tesciowa sie czasem zajmie ale w dzien. Noce na razie zbyt kiepskie zeby mogl z kims obcym zostac
Polcia ja bym sie przeszla z tymi kupkami tak na wszelki wypadek. Takie dzieci male latwo sie odwadniaja.
Sierpniowka ja na razie nocki podobne. Niby przez zabkowanie ale teraz to i skok kolejny. Rano jak trzeba wstac to az mi sie ryczec chce bo niewyspana i nie mam sily glowy z poduszki podniesc. A mlody oprocz placzu przez sen co chwile to potrafi nie spac przez 2- 3 godziny bo chce sie bawic. I nie obchodzi go ze to srodek nocy.
Ale sie rozpisalam hehe. Na koniec jeszcze takie pytanie do was. Jesli dajecie soczki do picia to jakie? Takie specjalne dla dzieci? Czy same wyciskacie?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Kayah na zatwardzenie to z naturalnych to wiem, ze woda działa. No właśnie Kuba dziś o 6 się obudził i jak mu wytłumaczyć ze zimno, ciemno i powienien iść spać ? [emoji23]
 
Daje mu wode albo rumianek ale on za duzo nie wypija. Tak pomyslalam ze moze gdybym odrobinke soku wlala do wody to by wiecej pil. Nie chce za duzo sokow w niego pchac bo on i tak kluska jest.
Nie da sie wytlumaczyc. Moj nie raz pol nocy daje czadu wiec logiczne by sie wydawalo ze pospi rano dluzej..a tu dupa. Z dziecmi jedna zasada..nie ma zasad[emoji3][emoji3][emoji3]

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
Niestety długo już nie wyjdziemy bo moja mama daleko mieszka, na teściowa nie ma co liczyć. Ta to tak pierniczy jaki to wnuk jak kocha i tęskni a żeby zadzwonić zapytać co słychać to nie haha do mojego męża wydzwaniala bo chciała auto kupić i jak jej pomógł to zapomnijcie o telefonie.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Do góry