reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Jak tak piszecie o tych objawach wyzynania się zębów to już się boję . A one jeszcze przed nami.
Polcia, u mojej kupki są gęste odkąd je warzywa i owoce. Takie luźne jak po mleku juz nie są, nawet po dyni. Krostki też się pojawiały na wieczór a rano już ich nie było.
Ale za to ma ciagle rumiane policzki.
 
reklama
Oj sierpniowka współczuję, może w dzień uda Ci się trochę odespac. Może skok?
Moja na szczęście zaczęła ładnie spać, oby jej tak zostało.

Wiesz jak to mój mały sypia. W dzień 3 razy max po 25/30 minut także na cud nie liczę [emoji23] może skok faktycznie, wczoraj godzinę usypialiśmy i co chwile chodziłam ale u niego często tak jest ale w nocy dał ostro czadu. No może dzisiaj będzie lepiej. Może na Kubę tez nadejdzie ten czas [emoji1374]
 
Dziewczyny zauważyłyście może u waszych maluchów że charczą po nocy bo mam tak od kilku dni i niewiem czy to przez to że śpi na brzuchu i ślina mu naplywa i zalega czy poprostu coś zlapal bo brzydko to slychac jak odkaszluje
 
Wiesz jak to mój mały sypia. W dzień 3 razy max po 25/30 minut także na cud nie liczę [emoji23] może skok faktycznie, wczoraj godzinę usypialiśmy i co chwile chodziłam ale u niego często tak jest ale w nocy dał ostro czadu. No może dzisiaj będzie lepiej. Może na Kubę tez nadejdzie ten czas [emoji1374]
Sierpniowka mamy dzieci chyba z podobnego okresu i u mnie też bardziej marudna. Wiec pewnie to skok. Tylko do grafiki skoków nie pasuje bo ten tydzień jeszcze powinno być słoneczko ;) trzymaj się jakoś, kawka i czekolada się przyda :) będzie lepiej!
 
Dziewczyny zauważyłyście może u waszych maluchów że charczą po nocy bo mam tak od kilku dni i niewiem czy to przez to że śpi na brzuchu i ślina mu naplywa i zalega czy poprostu coś zlapal bo brzydko to slychac jak odkaszluje
Moja nie spi na brzuszku wiec nie wiem, tak nie mamy. A ma katar? I odkaszluje tylko po nocy czy caly dzień?
 
Anijcia moja tak czasem ma po paru dniach przechodzi pewnie mleczko jej zalega gdzieś.

Kurde my dalej mamy wodniste kupy to znaczy w niedziele były dwie wczoraj jedna i dziś jedna według mojej wagi spadła 200g zachowuje sie normalnie szczęśliwa i żywa jak zwykle je też normalnie. W sobote dałam tą dynie ale tez byliśmy na urodzinach dziadka wiec dużo ludzi i zarazków.
Martwić sie isc juz do lekarza?

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
A zawsze robiła kupke codziennie ? Mój robi co 2 dni i gdyby nagle zaczął robić codziennie wodniste to bym biegła do lekarza [emoji33] ale jeśli robiła codziennie i się boisz zarazków zaobserwuj może dzisiaj jeszcze i jak coś to jutro pójdź
 
Do góry