reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moja Natalka też dziś od 6 gotowa do zabawy. Na szczęście usnęła jeszcze przed 8 na godz. a ja razem z nią.
Polcia unormowało się z tymi kupkami?
Niestety ja też nie bardzo mam z kim zostawić Małą. Także z mężem skazani jesteśmy tylko na siebie;).
 
reklama
Tak wczoraj wieczorem i dziś rano zrobiła juz normalną i chyba zęby idą pełną parą budzi sie w nocy z płaczem przy gryzieniu zabawek marudzi.
Nieprzytomna jestem odzwyczailam sie od nocnych wstawań.
Dobre przy dzieciach nie ma zasad!

wniddf9hpcb059dp.png
 
Marcelina ostatnio często łapie sie za uszko. Juz wcześniej to zauważyłam mowilam lekarce i mowilam ze poprostu zauważyła ze ma uszka. Ale ciagle ja tylko jedno interesuje i nie wiem, myślicie ze moze ja bolec? Nic innego jej nie dolega i nie jest marudna

Agata, moja to samo robi. Ciągle łapie się za jedno i ja też się zastanawiałam czy jej nie boli. Drugie też łapie ale mniej. Ale też nie jest marudna ani nic.

Kurcze, a moja nadal je 120 ml mleka i jeden deserek (pół z niego wypluwa). Dopiero pomału wprowadzam. Więcej mi mleka nie zje. Czasami się zdarza, że dorabiamy 30 ml jeszcze, ale to sporadycznie. I je tak co 3 godziny. W nocy nic. a teraz jak godzinę wcześniej dałam deserek to mleka mi zjadła 90 .
 
Agnes wiem właśnie wyczytałam nieźle nie pomyślałam o tym w ogóle ale tak musiało być. Ząbek widać ale jeszcze sie nie przebił.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Polcia ja tez jakos nie pomyslalam ze to od zabkow moze byc. Przynajmniej wiadomo ze nic powaznego sie nie dzieje[emoji3]
Kulka ale jaja z ta Twoja tesciowa

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Polcia u nas najgorszy czas to właśnie ten moment przed wybiciem. Mojemu niedawno wyszły 2 ale wydaje mi się ze męczą go kolejne bo z takim zapałem i nerwami wklada wszystko do buzi... zdaje sobie sprawę ze może zacząć się kilka tygodni wcześniej ale myślałam że coś biedaczek odpocznie. Paper chyba miałaś rację :-)
 
u mnie chyba to samo od 3 dni jest nieznosna po prostu, slina sie leje litrami gryzie co popadnie zaczelam uczyc ze nie wolno rak i cycka bo 2 razy mnie tak udziabala, ze az krzyknelam z bolu jakis horror [emoji22]
 
Paper u mnie tak od 3 tygodni a zeba jeszcze nie widac hehe. Ale wydaje mi sie ze juz na wylocie i to kwestia dni. Nawet spojrzec mu w buzke nie moge bo sie wscieka. Ninka juz ma zabka wiec musisz uwazac

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
Jaka lipa z tymi zębami dzieci się męczą my sie meczymy masakra. Kawe dzis robiłam z zamkniętymi oczami. Hehe


wniddf9hpcb059dp.png
 
Do góry