reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Codziennie robi juz kupki nawet dwa razy odkad jest na mm czyli od miesiąca. A wodniste od soboty. Zobacze jutro i sie umowie jak dalej tak będzie.

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Tośka już od dłuższego czasu je 3 razy dziennie 180ml oprócz tego kaszka 150ml no i obiadek z deserkiem. Zawsze na opakowaniu jest napisane dawkowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No właśnie u nas też tak pisze, ja uznałam że ta jedna kaszka jest zamiast porcji mleka. A obiadek i deserek jest oprócz tego no bo tam porównując miesiące się zmniejsza porcja więc uważam, że biorą pod uwagę, że dieta jest rozszerzana.
 
Ok dzięki no głodzi ć jej nie bede ile bd chciała to dam a jak wprowadze wiecej produktow to tez dam kaszke i obiadek. A kaszke jak robisz?

wniddf9hpcb059dp.png
 
Wiesz co ja mam z Bobovity porcji zbóż najpierw miałam kukurydziano - ryżową potem manną (obie bezsmakowe) i tam na nich jest napisane 150 -140ml wody plus łyżki stołowe kaszki, Tosia lubi jak jest gęstsza, bo my jej dajemy z miseczki łyżeczką, bo z butelki nie chciała, a nawet jak robię do miseczki to i tak musi być dla niej bardzo gęsta.
 
Polcia Kuba jadł 6 razy po 150 od tygodnia na noc zaczęłam dawać 180 i teraz już dostaje 2/3 razy dziennie 180 i 2/3 150. Ostatnio je 5 posiłków. Na opakowaniach są porcje ale to wszystko zależne od dziecka, głównie chodzi o to jeśli jest napisane 150 x 5 razy dziennie to daje nam 750, zeby poniżej tego nie schodziło ani tez nie zjadało 900 ale wszytko zależne od dziecka.

Musiałam edit bo się zakręciłam w tych porcjach już [emoji23] i wszystko mi się pomyliło.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie dostosuje do niej. Podejrzewam że raz zje 150 raz 180tak jak mówisz sierpniówka:)
Aza no bo właśnie wiem że można jakoś kaszke manne z mm musze poszukać na necie.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Do góry