reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mama go szukała po osiedlu i zobaczyła jak cygara wózek pcha , poznała , że jej wózek i jej syn. Zabrała i poszła. Z tego szoku to nigdzie nie zgłosiła.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Właśnie ja tez zaczelam od papek i od słoiczków zaraz zamierzam kupować z eko butki warzywa. Moje pytanie jest takie czy podajecie pasternak? To jest cos na podobe pietruszki ale łagodniejsze i zauważyłam że często wystepuje w składzie w słoikach. Bo kupiłam i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam bo nie słyszałam o tym warzywku.

Mamakulka omg jaka historia.
wniddf9hpcb059dp.png
 
Ostatnia edycja:
mnie cygan co od mieszkania do mieszkania chodzil bzdety sprzedawal wyprowadzil z mieszkania babci ale szybko zareagowala, chyba ciemne dzieci tak maja [emoji23]

ja chce blw i kaszke lyzeczka dawac
 
fajnie peper ze ty tez jestem ciekawa jak naszym.dzieciaczka pojdzie ;)

polcia tutaj w holandi jest tylko pasternak wiec ja tylko tego uzywam. jakhym.chciala.pietruszke to musze pedzic do polskiego sklepu a tego mi sie nigdy nie chce robic.

860io7esy4a5nu3e.png
 
dziewczyny ktore chca rozszerzać diete po miesiacu bedziecie rozszerzac przez papki czy metoda BLW - dziecko.lubi wybor. ja sie zdecydowalam na blw. papki przerabialam ze starszakiem teraz chce spróbować tej drugiej metody. jeszcze miesiąc i bedsiemy dzialac

860io7esy4a5nu3e.png

My tez zaczynamy za miesiąc. Zacznę od dyni ze słoika bo tu nigdzie nie dostanę eko, a potem zamierzam brokuł papka a ma następny dzień BLW zeby zobaczyć co mu pasuje
 
Zdecydowanie BLW [emoji16]
Ja teraz daje łyżeczką warzywa, ale tak tylko na spróbowanie, żeby poznał smaki i wykluczenie ewentualnych alergii. Zmieniam warzywo co 2 dni. A od 6go mca jedziemy już na otro [emoji23]
Wczoraj kupiłam krzesełko (najłatwiejsze do czyszczenia) i kaftanik w IKEA. Stwierdziłam że śliniak to jednak za mało [emoji23] I jeszcze znalazłam ceratę pod krzesełko.

Mam już też zamówiona książkę z przepisami "Alaantkowe BLW" [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa to jak znajdziesz jakieś fajne przepisy może się podzielisz ? Ja chętnie przygarnę [emoji41] a kaftanik ten kolorowy w Ikea ? W kropeczki ? Cerate tez w Ikea ? Muszę tez wszystko kupić
 
Dziewczyny dajcie znać czy wasze dzieci polubiy blw i jak sobie radzą.
Straszne z tymi porwaniami dzieci. Ostatnio poszłam po małego do przedszkola. Starsza Pani widząc ze wypinam gondole i chce ja wnieść do przedszkola (jest zakaz wjazdu wózkami. Zresztą nawet podjazdu nue ma. Są tylko schidy) zaproponowała ze popilnuje wózka bo i tak czeka na córkę z wnukiem . Opowoadam wieczorem mężowi a on stwierdził że nie można ufać ludziom. Oczywiście ja nie pomyslalabym ze ktoś może mieć taki zamiar. O jaka ja naiwna. Nie zostawiłam małego pod jej opieka ale sam fakt ze nie widzialam zagrożenia... zwłaszcza po tych waszych opowieściach i artykule
 
reklama
Ja planuje blw jak mi usuadzie ale się boję zakrztuszenia jak... także nie wiem czy mi to blw wyjdzie bo nie wiem czy nie będę spocona przez cały posiłek.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Do góry