reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Tak sobie pomyślałam, że część dziewczyn to okolice Krakowa chyba.

Zgroza jestem lekko przerażona. Kurde nie jestem jak teściówka i nie mam zamiaru robić Tosi kokonka ochronnego. Ale u nas jak czytam posty mam dzieci ze żłobków to jest pogrom, chorują po 5 tygodni, wracają do żłobka i znów chorują, gorączka po 39 stopni. I sobie myślę czy dobrze zrobiłam, że Tosię na ten basen zapisałam. Jutro idziemy po raz pierwszy. Boje się, że zarazi się czymś od jakiegoś dziecka...
 
reklama
Aza z takim podejściem to człowiek nie poszedłby na spacer, do sklepu czy na plac zabaw. Wiadomo, ze człowiek się boi ale dziecko może zarazić się wszędzie i to nie powód, zeby je izolować. Ja mam takie zdanie. A co do basenu musisz mieć dobre nastawienie i się nie denerwować zeby Tosia nie wyczuła leku.
 
No właśnie dlatego zdecydowałam się ją zapisać, nie będę ją trzymać pod kloszem, bo jak piszesz bałabym się wyjść z nią gdziekolwiek. Pod tym względem nie mam najmniejszego zamiaru być jak teściówka.
 
Właśnie dziś tez o tym myślałam. Ze teraz to dzieci nic same naj lepiej żeby nie robiły bo strach. Pamiętam jakie ja rzeczy jako dziecko robiłam to jak sobie pomyślę ze moja córka by miała takie robić to mi ciarki po plecach przechodzą. Ciężko będzie pozwalać na samodzielność ale trzeba.
 
Kupiłam 2. Jeszcze kilka dni i zacznę wprowadzać.
Jejku, ten czas tak szybko leci. Dopiero co się dziecko urodziło, a już pół roku minęło.
 
Mojego.meza cygara ukradła jak był mały xF

Ja też zaraz zacznę wprowadzać powoli 2 ale bebiko :)

atdctrd8ammce1aq.png
 
Dałam mojej Amelce paracetamol prawie godz temu i temp jej nie spadła za bardzo. Co mam zrobić dać jej znowu, bo trochę tamtego wyplula?
 
reklama
Dałam mojej Amelce paracetamol prawie godz temu i temp jej nie spadła za bardzo. Co mam zrobić dać jej znowu, bo trochę tamtego wyplula?
A jaką ma temperaturę? A masz może ibufen? bo zaleca się czasem naprzemienne stosowanie paracetamolu i ibuprofenu ( co 4h ) . Jesli gorączka nie jest bardzo wysoka to jeszcze pczekaj, może zacznie działać...
 
Do góry