reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mika to tak samo u mnie... też przy cycku spanie już nie pomaga i jest tych pobudek coraz więcej;(
dzis u mnie remonty jakieś w domu, rurki wymieniać mają bo ogrzewanie kiepsko działa... tak ze nie dość że bez ogrzewania, drzwi otwarte bo wodę spuszczaja, na zewnątrz deszcz to wyjść się nie da to jeszcze młotem pneumatycznym coś rujnuja na gorze i Kubuś przerazony;(

Edit:ja jak chce wyjsc choćby do sklepu na pol godz sama to mąż mówi żebym się upewnila a że mały spi...;/
 
Dziewczyny my wczoraj z mężem bylismy w kinie łącznie nas nie było 3h zadanie opieki przejęła tesciowa bo w niedziele juz jedzie do pracy na 3m to niech sie nacieszy wnukiem, nawet sobie poradziła hihi
jak wróciłam i podeszłam do Adasia i ta radość na moj widok nie do opisania mało z lezaczka nie wyskoczył [emoji23]

Paper ale ta Twoja Ninka juz siedzi ładnie, ja to sie boje jeszcze sadzac Adaśka,tylko na kolanach z podparciem to jeszcze [emoji6]

Jutro rano idziemy na szczepienie to muszę podjąć wszystkie te tematy co mnie nurtują ale muszę je zapisać bo zapomnę połowy hihi Jezu skleroze to mam masakryczną[emoji51]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jaki rozmiar ubranek i pampersów noszą Wasze dzieciątka? Moja Tośka teraz przechodzi na Dada 4, a ubranka 74 ma niektóre na styk, a niektóre luźne. Kupiłam megapake ubranek 80-86 i dziś wyprałam już 80, by mieć je przygotowane.
 
Pytam, bo widziałam ogłoszenie, że kobitka szuka ubranka na roczek dla dziewczynki rozmiar 74/80. I zastanawiam się czy ja mam dziecko olbrzyma, czy ona liliputa. Nie znam się na rozmiarówkach, wszędzie pisze że rozmiar 86 to roczne dziecko, ale dla mnie to nie wiem czy moje dziecko szybciej nie osiągnie tego wzrostu.
 
Moja tez nosi 4 i rozmiar 74. Ubranka są ok. Ale pajace niektóre na styk. Myśle że tamto dziecko troche małe.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Ja kupuje pieluchy babydream i sobie je cenie, na razie 3, ale ubranka 74. Jeszcze do niedawna niektore 68 byly ok ale ostatnio znowu zaczela rosnac wzdluz i wchodzi minimum w 74. Musze sie do Tesco po pizamy wybrac bo z tych body w paczkach jestem super zadowolona. Sa mieciutkie a np te z h&m jakies sztywne.

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Do góry