reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Nie no nie da rady, to mieszkanie przy ratuszu i tam mam psa wysrac? :D no way hehe

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Haha naucz z toalety korzystac jak to w jakimś filmie robili...;) to jak daleko musiałabyś do jakiegoś parku iść?

Jak tam dziewczyny nocka? U nas kolejna marudna i nieprzespana... i chyba troche gorączki miał ale nawet po syropku wciąż się budzil i jeczal... a dziś biegunka. Od rana już dwie kupy jak zwykle była jedna na dwa dni;( kolejne objawy zabkowania?;(
 
U nas nocka taka do niczego. Co chwile pobudka, chyba z 6-7 razy, ale to przez to że nie dostała butelki na noc, bo usnęła przy piersi :o. No i od 6.30 dzień rozpoczęty.
A teraz werandowanie przy otwartym oknie, bo śnieg pada. Chodniki nieodśnieżone to i wózek ciężko pchać. Mam nadzieję, że się to jakoś ustabilizuje, bo skisnę chyba w tym domu:(.
 
A Igi całkiem wporzo spał. Od 19.30 , o 23 na śpiocha mu dałam mleko to dopiero o 5 zjadł a pobudka o 7 z minutami. Nie jest to szczyt marzeń bo wcześniej od 20 do 6 spał ale lepiej tak niż co godzinę smoczeeeeek.


Żeby spodkac jakiś trawnik to ze 2 km bym musiała zapitalac. Koleżanka mieszkała w okolicy tego mieszkania to na parkingu z psem koczowala żeby nikogo nie było. Poza tym ja mogę pozbierać kupę pp moim ale reszta ludności ma to w poważaniu i jak się latem.okno otworzy to jest niezły fetor. Naprawdę nie ma szans na to żebym wzięła to mieszkanie.

Paper jest opcja :)
1484220847-aaaaaa.jpeg

atdctrd8ammce1aq.png
 
Dziewczyny ja wczoraj pierwszy raz od porodu wypuściłam się do kosmetyczki, bo już czułam się jak jakiś zapuszczony dziad. Nie było mnie z 3h w domu.

Ale jak wróciłam i mały mnie zobaczył. Matko jak on się zaczął cieszyć i uśmiechać na mój widok. No nie da sie tego opisać. Myślałam że się poryczę. Jakie to jest super uczucie, że ktoś jest tak do Ciebie przywiązany. [emoji1]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mamakulka zazdroszczę Co tych nocy :p u nas setki pobudek, już nawet spanie ze mną przy cycku nie pomaga...czekam na choć jedną przespaną noc..

Effa ale bym się tak wyrwała na 3h, to by było coś ;) ale jak na razie mogę pomarzyć :|
 
Do góry