reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

moja pampersy 3 i 68

nie wiem czy zauwazylyscie ale wiekszosc zimowych kombinezonow 74-80 jest z opcja dopinanych butkow a nie zabudowanych stopek i naszukalam sie zanim znalazlam ladny w ogole z dodanymi butkami bo tak to wszystkie bez no kurde a jak dziecko nie chodzi to co ma miec na stopach tez mi sie wydawalo ze kolo 80 to lezace jeszcze dziecko a tu zonk
 
reklama
Dordaw ja z hm jestem super zadowoloma zależy jakie weźmiesz. Ja miałam taki komplecik 56 że jak miala 68 tez wchodzila. I nastepny komplecik body i takie jakby leginsy tez jej kupiłam. Wiec zalezy jaki materiał.
Paper ja tez wlasnie szukałam bo to denerwujące zakladac takiemu dziecku buciki osobno moja takie w trzy sekundy sama zdejmuje.

wniddf9hpcb059dp.png
 
nina w leginsy z hm 56 wchodzi jeszcze i super jedne z moich ulubionych, moze faktycznie zalezy jak sie trafi

dordaw ja tez babydream 3 z kaczuszkami najlepsze [emoji16]
 
Mikołaj 3 i 68. Wyobraziłam sobie że siedzą obok siebie. [emoji23]
Niby ten sam mc a taka różnica, można by było płot zrobić [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A rzeczywiscie, kiedys kupilam komplecik i material byl super... cienki i elastyczny, a ja mam na mysli te biale kopertowe w paczkach bo jak juz bralam to hurtowo ;) Moze to byc tez kwestia twardej wody.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Mój pampersy 3 I ubranka 74. Effa z tego samego miesiąca ale w tym wieku to 4 tyg to jeszcze robi różnicę. Ja z hm jestem bardzo zadowolona. Ze smyka za to różnie.
 
My też pampersy 4 a ubranka 74 [emoji6] na wyprzedażach kupiłam wszystko 80 i 86 mam nadzieję ze trafię z rozmiarem bo docelowo obkupilam go na wiosnę i lato do spacerówki wiadomo, na razie to wszytko takie duże [emoji6] czasem się łapię na tym że teraz nie mamy co ubrać, a w wiekszych rozmiarach to pół szafy [emoji23][emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My pampersy dady 3ki i ubranka 68, niektóre jeszcze za duże (smyk) a niektóre juz na styk. Tylko ze my z początku września, 10 dni po terminie. Ostatnio dostaliśmy body z hm 74 i tez są ok tylko rękawy podwijam. I te body są super mieciutkie i elastyczne a pamiętam jak właśnie te kopertowe na początku kupowałam to były sztywne i chyba raz jedne założyłam :/ ale dla mnie hm ogólnie ok, np fajny kombinezon dresowy mamy. Ze smyka to właśnie też różnie, fajne pajace na suwak mamy a body to średnio rozciągliwe, takie zwykłe pajace to albo cieniutkie albo się pruja na szewkach. Tez słyszałam że body z Tesco super, musze się wybrać bo na 74 prawie jeszcze nic nie mamy. Dla mnie lidlowe sa najlepsze ubranka lupilu, no ale zawsze jest taki rzut ze ciezko cos zdobyc ;) Normalnie co miesiąc zmiana garderoby ;)
 
Do góry