reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U mnie tak jak u Mayumi ani zębów ani spacerów :)

Sierpniowka bardzo fajny wyważony artykuł! I o to chodzi. Ciekawe co by na słynnej grupie o nim powiedziały [emoji14]

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Podpinam się, marudzi i coś ostatnio przy jedzeniu. A spacery, no cóż myślę, że jej by nic może nie było, ale mnie szybko łapie i ją bym zaraziła.
 
My tez nie wychodzimy. Wczoraj mocno wialo a dzisiaj -8, wiec i mi sie nie chce wychodzic. Ja o polnocy zabieram malego do siebie do lozka, bo sie budzi co godzine. Kurde a tak marzylam zeby moje dziecko samo spalo w lozeczku a tu taki psikus. Niestety z mojego niewyspania juz nie mam sily go odkladac do lozeczka.
 
effa ja tez w desperacji plecami sie odwracam haha zazwyczaj dziala, czasem jak udaje ze spie tez daje sobie spokoj [emoji41]
 
Ja dzis bylam na spacerze i nie jest zle. U mnie -3, slonce swieci i sucho wiec nawet lepiej sie chodzi niz w zero stopni gdy jest wilgoc bo ta temperatura nie jest tak bardzo odczuwalna. Tylko wozkiem trzesie bo niezbyt dobrze odsniezone wiec dlugo nie chodzilysmy.

Dziewczyny czy ktoras ma do polecenia elektroniczna nianie najlepiej z kamerka przez ktora bylby podglad rowniez w nocy? Musze zakupic koniecznie bo teraz jak mala usnie wieczorem to latam co chwile i sprawdzam :/ zaczynamy szykowac jej pokoik i rozwazam przeniesienie jej tam w niedalekim czasie.

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Do góry