reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
U mnie nie ma szans czasem.na spacer np dzisiaj. Sniezyca po maxie i nic nie widzialam jak wyszłam.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Ja bylam ale po 15 min wrocilam bo mala zaczela plakac. Wiatr mocny zawiewal a ona sie boi wtedy. Zaraz cala czerwona sie robi, oczy wielkie przestraszone i najczesciej konczy sie to tak jak dzisiaj. Troche kiepsko bo na najblizsze dni zapowiadaja taka wlasnie pogode a jeszcze do tego malo chodnikow jest poodsniezanych.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Poszłam na ten specer. Głowy nie urwało;). Ale Natalka nawet oczu nie zmruzyla. Zobaczymy jaka jutro będzie pogoda, bo mają być straszne mrozy.
U nas na razie problemu z dziąsłami nie ma. Chociaż widzę, że coraz chętniej gryzaki wkłada do buzi.
 
Dziewczyny kojarzycie może jakieś książki z przepisami dla niemowląt i dobrze by było gdyby było napisane co i od kiedy podawać ;)
 
Hej[emoji47]
Dzisiejsza noc to jakiś horror. Pobudka co godz. O 4 stwierdziłam że biorę go do łóżka, to może dłużej pośpi. Zbudził się pół h później i zrobił sobie piknik. W ogóle nie chciał spać. W końcu doszłam do wniosku, że jak nie, to nie. Odwróciłam się do niego plecami z myślą, że jak on nie chce, to ja sobie pośpię, jakby co płacz usłyszę. Na szczęście stwierdził że z plecami gadać nie będzie i zasnął. Wstaliśmy o 8:20.

Mam nadzieję że dzisiaj odbiorę ten krem na dziąsła z apteki, bo drugiej takiej nocy nie przeżyję [emoji22]

Pociesza mnie tylko to, że znowu sam zasnął na poranną drzemkę.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas tak wiało ostatnio że nie ma szans na spacer. Zimno i padało. Już chyba lepiej wyjść na taki mróz ale jak nie ma tego wiatru.

Też mi się wydaję że będę musiała się niedługo zaopatrzyć w coś na dziąsła. Póki co nie widzę aby coś tam wychodziło, ale czasami mała jest bardziej marudna.
Effa, przynajmniej tyle że zasnął później sam. :)
 
Do góry