reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ja wychodze jaka pogoda by nie byla bo to jedyna szansa na drzemke dluzsza niz 20-30min

wydaje mi sie, ze reaguje na imie
 
reklama
Effa a stosujesz pare minut przed karmieniem zel na dziasla ? albo daj schlodzony gryzaczek, moze pomoze. Ja jeszcze nie wiem co to znaczy, zeby przed nami...
 
W sumie nie, ale poproszę męża żeby dzisiaj kupił. Jakiś konkretny?

A u mnie z usypianiem się trochę bawiliśmy dopóki nie zaakceptował smoka. Od tamtej pory problem zniknął. Wiadomo chciał sobie possac, a ja z kolei się upierałam żeby nie usypiać go na cycku.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Konkretnego Ci nie podam bo tak jak mowie u nas jeszcze nie ma tematu wiec sie nie zaglebialam. Poczytaj jakies fora albo moze tutaj ktoras mama Ci cos poleci
 
ja mam dologel on jest bez lidokainy bo chcialam mniej inwazyjny na poczatek i jak nie moze zasnac jest nerwowa i wydaje mi sie, ze dziasla jej przeszkadzaja to z zelem zasypia jak za pstryknieciem
 
Co do wychodzenia na spacer, to ja nie idę jeśli pada albo mocno wieje. No i jakby było poniżej -5 to tez odpada. Dziś byłam bo musiałam iść po pieczywo.
 
reklama
Ja zawsze wychodze na spacer nie zaleznie od pogody nawet jak pada.
Dziś po szczepieniu Wiki wazy 7470 ma 67 cm. W nocy mi śpi dosc ladnie drzemki w dzień to tragedia a na dodatek od kilku dni jest strasznie marudna. Chce tylko na kolanach u mnie. A dziś to w ogole nie moge z pokoju wyjść. Oszalec można te dzieci co tydzień inne , inne humory zwyczaje. Ciesze sie chociaz z tych nocy bo nie dałabym rady w dzień jak ona tak sie zachowuje.
Ja na dziaselka uzywam dentinox ogolnie smaruje jej czasem ale ona i tak marudzi albo jej nie pomaga albo to nie dziąsła.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Do góry