reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

My mamy ten, trochę głośno chodzi, ale jest ok.
 

Załączniki

  • 617_01_3526.jpg
    617_01_3526.jpg
    73,5 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Dziewczyny szybkie pytanko : jaki nebulizator polecacie ???
czym różni się jeden od drugiego ??????
musimy kupić, a jak mam kupić przypadkowy i jeszcze potencjalnie przepłacić to wolę się Was zapytać :)
My mamy albert sanity pro. Jest ok. Tez trochę głośny ale to chyba wszystkie tak mają. Jedyny minus ze zbiorniczek jest tuż przy masce co jest trochę niewygodne ale nie wiem jak jest w innych inhalatorach, czy też nie podobnie?
 
Ja patrzyłam na dane techniczne więc nazwy nie pamiętam. W aptece bez problemu udostępnili ulotke, żebym mogła sobie sprawdzić. Dane tech moim zdaniem najważniejsze to:
- MMAD do 4um
- Głośność poniżej 50dB (ja mam 60 i jest glosny )
- Szybkość inhalacji - około 30 ml/min
- Musi mieć maseczkę dla dziecka
- Wygląd - moim zdaniem jest nieistotny, dzieci moich sióstr mają w kształcie zwierzaków, a i tak się boją. Takie zwierzakowe są zazwyczaj droższe.


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja karmię mm, a w nocy śpi. Ona po szczepieniu na przykład w ogóle dużo śpi, także wczoraj dużo spała w dzień, o 21 to padła i wstała dziś dopiero o 9 rano. Nie wstaje od ponad półtora miesiąca w nocy wcale.
 
reklama
Do góry