reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Zapomniałam tu wchodzić. Tylko na prywatne wchodziłam. Święta i po świętach. Mojemu stwierdzili atopową skore, kupiłam maść i pomaga. Kapiemy co 2 dzień i jest lepiej. Wczoraj tez metoda hogg uspilismy ale dzisiaj od 19:20 do 21:50 chyba próbowaliśmy uśpić i na rękach i w łóżeczku i ciagle płakał. W końcu zasnął wiec może pospi do tej 00 chociaż [emoji1374]
 
A co to za metoda hogg? Macie ja gdzies spisana? Jesli tak to poprosze :) Ja ostatnio (gdzies od tygodnia) moja usypiam przy cycu lezac obok niej bo juz mi szkoda meza plecow... Probuje jej go podmieniac na smoczek ale poki co ciezko idzie.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Nie sądzę żeby to co miał na policzkach było od ząbkowania. Ma to od dawna. Takie jakby podskórne wągry, czasami zamienia mu się w czerwone krosty, a ostatnio skóra zaczęła mu się tam łuszczyć i schodzić [emoji46]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa byłaś u lekarza ? Kuba znów się obudził ! Dwa razy brałam, odkładałam i za 3 wzięłam oczy mu już leciały położyłam znów wyjął ręce z kokona i spi. Ciekawe na jak długo ?!
 
tez zapomniałam tu wchodzić.
paper, okropne z tym palcem. Co za baba. >_< .

Moja ma cały czas problemy z ta skórą. Na tym pepti jest niby lepiej, ale dalej ma całe czoło czerwone, główkę i czasami i boki policzków. skóre przy łokciach też sucha. U alergolog jak byłam to tylko mi powiedziała że nic z tym nie zrobię, testów nie da rady jeszcze wykonać bo za małe. Póki co tylko smarować natłuszczać to bo to się później robi suche.

Sierpniówka, a jaką maść kupiłaś?
 
reklama
Moj Kubuś chyba koniecznie juz by chcial chodzic;) zaczął od kilku dni podnosić glowe nawet jak leży na boczku albo plecach. Na leżaczku leżeć nie chce też bo ciężko mu się poderwać żeby usiąść prosto a jak go trzymam na kolanach to do przodu się rwie jakby chciał wstać i isc;)
Wczoraj jedliśmy marchewkę, niby się krzywil i nie chciał ale po kilku próbach spodobała mu się łyżeczka i dzięki temu marchewki też trochę zjadl;) dzis zrobimy kolejna probe;)

Kurcze tak piszecie o tych skazach itp, Mały też często nie chce jeść cyca tylko się wkurza i po chwili przestaje i wydaje mi się że wcale nie przybywa na wadze albo waga mi zglupiala bo ciągle 7 kg jest... ale wygląda na grubaska nawet i albo ręce mi wysiadaja albo jest coraz cięższy. I tez kaszle, trochę ulewa ale nie po każdym jedzeniu, a no i krostek nie ma więc to chyba skaze wyklucza
 
Do góry