reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

kazdy organizm inaczej reaguje ja jak mialam skaze mialam straszna wysypke i tyle a moj mial zapalenia oskrzeli co chwile az doszli, ze ma skaze
 
reklama
Moj tez zaczyna sie dzwigac do siadu. Ale dupeczek maly nie chce sie przekrecac jeszcze sam z plecow na brzuch. Co za len :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
U nas po szczepieniu. Następne prawie za rok :cool2:.
Moja mała tez ma takie krostki wokół ust, ktore pojawiają się i znikają. Lekarz mówił, że z tego wyrośnie. Tylko natłuszczac.
No i też ćwiczy podnoszenie główki leżąc na plecach. Kombinuje też przekręcić się z pleców na brzuch, ale jak na razie nie udaje jej się to.
 
Asiunia, nie. Już nie chcę jej mieszać tych mlek. PO tym pepti jest lepiej , ale na zupełną poprawę trzeba poczekać. Dzięki alergolog, która kazała jednak spróbować przejść na zwykłe mleko bo powiedziała, że po tych mlekach pepti czy nutraingen dzieci później mają więcej kłopotów, a ona nie ma krwi w stolcu wiec- przeszliśmy. No i na nowo się pogorszyło. Wiem, że aby się polepszyło to wcześniej czekaliśmy ok miesiąca. I teraz też już widać, że te zmiany sa bledsze, nie ma takich czerwonych wielkich placków zaognionych, tylko są już coraz bardziej bledsze.
 
Ja z innej beczki, do dziewczyn które rozszerzaly dietę maluchom... mogłabym zapewne gdzieś w internecie poszukać jak to się robi ale wolę z waszego doswiadczenia też uslyszec;) jak dawałam dopiero 2razy marchewkę to powinnam jeszcze kilka dni dać to samo zobaczyć jak reaguje czy mogę jutro spróbować czegoś innego np?? I tylko raz dziennie takie stałe posiłki się daje? Wogole to Podzieliłam 70 g na dwa dni a jakbym miała więcej to pewnie dalej by jadł bo zachowywał sie jakbym mu za mało na łyżeczkę dawała albo za wolno;) nie wiem czy tak smakowało czy taki głodny był hehe
 
Tosia wczoraj była przedwczoraj szczepiona, dlatego wczoraj jak zawsze dużo spała cały dzień, poszła spać o 21 i wstała dopiero o 9.
U nas dawałam kilka dni jedno a potem następne. O 9,12, 18 i 21 je mleczko, a o 15 obiadek plus kilka łyżeczek deserku.
Do siadania nie ma się jak rwać, bo w zasadzie większość dnia jest na brzuchu, za to potrafi już opierać się na dłoniach, potrafi też już się przesuwać kolanami troszkę do przodu, widzę że raczkowanie niedługo u niej już się pojawi. Jeśli chodzi o przewracanie się to z plecków na brzuch to już robi normalnie, nie zdążę się odwrócić a jest na brzuchu, a z brzucha na plecy to rzadko.
 
Dziewczyny szybkie pytanko : jaki nebulizator polecacie ???
czym różni się jeden od drugiego ??????
musimy kupić, a jak mam kupić przypadkowy i jeszcze potencjalnie przepłacić to wolę się Was zapytać :)
 
reklama
Do góry