reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

1481986912990.jpg

A to zdjecie z sesji kuzynek:) po lewej chrzesniaczka 5mcy a po prawej moja Wiki :)

3jvzhdge34qkcwa7.png
 

Załączniki

  • 1481986912990.jpg
    1481986912990.jpg
    97,2 KB · Wyświetleń: 496
reklama
No ciesze sie że razem sie wychowują fajnie niczym rodzentwo sie pojawi będą sie juz razem bawić. A w ogole jak je na sesji obok siebie polozylysmy to od razu za rękę sie złapały ale na zdjeciu nie widac bo to futerko jest.

3jvzhdge34qkcwa7.png
 
Co do obiadków to ja daję pół słoiczka na dzień i po pół godzinie mleczko, nie wiem właśnie kiedy przejść żeby dac cały słoiczek i już bez mleka hmm... dziś był słoiczek dwuskładnikowy [emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie numer do doradcy laktacyjnego? Czy w ogole mozna zapytac bezplatnue o kilka rzeczy? M.in. o to: Głównie karmiłam na leżąco ale od pewnego czasu Filip w dzień "wariuje" przy piersi. Jak kładziemy się żeby zjeść to on odwraca się nie chce złapać piersi,placze-tak jakby nie był głodny. Biorę wiec go do karmienia na siedząco. A on co chwilę puszcza pierś, denerwuje się, łyka tak głośno ze masakra, za chwilę się krztusi mimo że staram się żeby głowę miał jak najwyżej w stosunku do reszty ciała. A do tego ta szarpanina (inaczej trudno to nazwac) trwa tylko max 4-5 min. Nieraz tylko 3. Nie wiem czym się on najada. No masakra jakaś. W nocy albo w dzień na śpiocha je spokojnie i na leżąco. Miał ktoś podobnie?
 
jest grupa na facebooku od ciazy po macierzynstwo tam jest doradca laktacyjny bezplatnie ale pewnie powie ci, ze to skok

moja tez niespokojnie je, niecale 10min z czego wiekszosc rozgladania sie niz jedzenia
 
Nie no jak sie wkurzylam ostatnią niedziele byliśmy u mojej mamy bo moj mąż jej ledy robił a ja pojechalam z nią na zakupy. Dziś ona dzwoni ze jutro mamy przyjsc na obiad i moj M ma jej prad zrobic a my pojedziemy zakupy. Mowie że z siostrą sie umowilam na paznokcie a ona że zakupy najwazniejsze bo chce narzute i poduszki kupic przed świętami. A ja mam w tygodniiu WOLNE to se zrobie paznokcie. Tak ja mam wolne. Ona pracuje 11-19 to niech jedzie przed lub po pracy,a nie mi zaplanowała całą niedziele i pretensje że na mnie nie można liczyć. Bzdura. Moja Wiki spi w dzien po 20minut i nie da rady zrobic hybrydow w tym czasie. A moja siostra studiuje i moj mąż pracuje wiec my musimy sie zgrać a jutro ja sobie planuje dzień a ona wieczorem dzwoni że coś chce.
Musiałam sie wygadac bo ekspoduje ons juz zapomniała jak to z dzieckiem trudno zaplanować.

3jvzhdge34qkcwa7.png
 
reklama
Do góry