reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No u nas to samo jakby sama myśl o drzemce ją denerwowala pospi chwilke i ok ale za niedlugo znowu zmeczona. Mąż ostatnio mi pomaga bo sama bym oszalała a jak bedzie miał wiecej pracy i sama mam każdą drzemke przerabiac no to nic nie zrobie i do tego sie wykoncze.

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Ona smoczek przy zasypianiu musi miec ale tylko chwila i wypluwa. W nocy wcale nie daje. Zawsze zasypiala sama. Czasem za pupcie polulałam i pieluszka przy buzi i było ok. Lub na boczku. A dzis o 12 zasnela na poczku a o 16 juz nie chciala i sie wyginala jak próbowałam. Jak ja kiedyś bolał brzuszek zasypiala na brzuszku na mnie i od razu odkładałam. Teraz wlasciwie nic jej nie odpowiada..

wniddf9hpcb059dp.png
 
u mnie tez tylko coraz gorzej z tym zasypianiem, tylko ja ukladam jak do usypiania i histeria, nie usypiam jej na sile histeria ze zmeczenia, pospi chociaz 15min i inne dziecko smieje sie gada zjada stopy itp zaraz sie zmeczy i tak w kolko, jakis dramat

Zjada stopy?? Juz? Mój jeszcze nie zauważyl że ma nozki;) ciagle ręce i zabawki w buzi...

Dzis mieliśmy szczepionki, samo szczepienie to placz przez chwilę, gorzej po paru godzinach;( szukanie pozycji w której nie będzie bolało;( i głupia pielęgniarka, pytałam czy mam dać paracetamol bo pamiętam że po tym szczepieniu zapobiegawczo polecają dać 3dawki a Ona ze nie nie trzeba chyba że będzie gorączka albo bardzo będzie mu ból dokuczal... no a jak już tak plakal to nie było opcji żeby zmusic do wypicia syropu bo by się zaksztusil chyba;( ech dobrze ze teraz 8m-cy spokoju
 
Nie wiem jak jest w Polsce teraz... ale w Anglii szczepienia są w 8,12 i 16tyt, potem dopiero po roku... w 8tyg były 3wklucia i doustnie na Rota, w 12 2wklucia i Rota i teraz znów 3... i najgorsze to jest MenB- meningokoki. Bo głównie po tym jest gorączka i właśnie bolesne nawet kilka dni
 
Hej, moja tez nie chce spac w dzień, tylko na spacerze usypia po 10 minutach płaczu. A no i podsypia przy piersi :/ i tez strasznie marudzi w dzień z niewyspania ale powiedziałam sobie ze nie będę jej bujać na rękach bo mnie plecy bolą. A to jedyna opcja zeby zasnela w dzien w donu. Nie macie problemów z kręgosłupem od tego noszenia?
 
Gosia a mowili Wam zeby przykladac sode na to miejsce po szczepieniu? Dzieki temu podobno mniej boli. Pneumokoki tez niebawem maja byc obowiazkowe w polsce.

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
I u nas to samo z tym spaniem. Jedynie na spacerze sam zasnie ale to max 30 minut spi. A tak to marudzi i marudzi i zeby tylko z nim byc, nosic na rekach, bawic sie. Wiec teraz juz na nic nie mam czasu. Ale teraz przerwa swiateczna to i maz bedzie w domu to bedzie sie zajmowal malym :) a na swieta jedziemy do mojej mamy to i dziadkowie ponosza malego ;)
 
Do góry