reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Jagodzianka :D
 

Załączniki

  • Edited_Image6692df0a-6fb0-41b7-83b3-63ec74dd9380_TapatalkEditedImage.jpg
    Edited_Image6692df0a-6fb0-41b7-83b3-63ec74dd9380_TapatalkEditedImage.jpg
    450,8 KB · Wyświetleń: 103
Ja myślałam, że już nie dożyję tego momentu, no jakiś cud w nocy się stał - Mikołaj przespał całą noc. Wybudzil się lekko o 5, przez bąki [emoji28] , ale zaraz zasnął. Jadł przez sen o 4.

Tylko ja z tej radości, że spał, to nie mogłam zasnąć od 4 do 5:30 [emoji23] Na szczęście później mnie zmogło.

Mam nadzieję, że to nie jest jakiś wyjątek od reguły [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy ja sie wczoraj cieszyłam ze moja sie budzi tylko raz w nocy ? No to dzisiaj było 3 razy od 1 w nocy. A do 1 starsza która jest chora budziła sie co chwile, wiec poszłam spać dopiero po 2 i co chwile budzenie na jedzenie. Mam dzisiaj dosyć. Zawsze sie cieszę ze w weekend troche odreaguje od dzieci a tu nie wychodzi. Zaczynam szaleć ze zmęczenia i z rutyny.
 
Mamakulka czy Ty karmisz jeszcze piersią. Bo o ile pamiętam miałaś zapalenie ucha i Igi był na mm.

Odstawiłam małego teraz bo jestem chora i tak się zastanawiam czy przywroce np bo kilku dniach przerwy

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie karmie. Nie wrocilam po chorobie bo miałam za mało samozaparcia. On się wściekal bo mało leciało ja się wsciekalam bo musiałam wciąż dostawiac i dupa.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Czy ja sie wczoraj cieszyłam ze moja sie budzi tylko raz w nocy ? No to dzisiaj było 3 razy od 1 w nocy. A do 1 starsza która jest chora budziła sie co chwile, wiec poszłam spać dopiero po 2 i co chwile budzenie na jedzenie. Mam dzisiaj dosyć. Zawsze sie cieszę ze w weekend troche odreaguje od dzieci a tu nie wychodzi. Zaczynam szaleć ze zmęczenia i z rutyny.
Angelika pewnie z 2 ka dzieciaków jest ciężko. A starsza chodzi do żłobka czy masz obie na stanie w trakcie tygodnia? Tez myślę o drugim dziecku z takim jak Twoje odstępem czasu ( wiek goni) ale nie wiem czy ogarnę. 3 maj się dzielnie :)
 
Do góry