reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Jacy podobni :) fajowe chłopy :)

Igi dziś dość marudny. Ciągle się domaga uwagi ale na szczęście o 20 juz spał wiec miałam wieczór dla siebie i męża :) wie, że nie mam co narzekać ale jak na niego to naprawdę było marudzenie ;)

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Ja nie robie kartek ale fotko świąteczne robiłam dla mamy :)
W pajacu bożonarodzeniowym :) u mnie w domu się też już powoli robi świątecznie i mam już lampki na oknie :D brakuje jeszcze w całym mieszkaniu ale już mam plan ;D

atdctrd8ammce1aq.png
 
Babina słodkie chlopaczki :) skarpety mamy takie same.;)
Ja podkladam zawsze coś pod poduszkę w łóżeczku, bo tak to ma za płasko, chociaż moja nie lubi spać w łóżeczku, woli wózek.
 
Ja do tej pory nie miałam poduszki dla Igiego, teraz do wózka niedawno dostał motylka i na święta dostanie pościel komplet juz z poduszka. :)

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Generalnie między 2 a 4 mc życia(czyli do czasu aż nauczy się przetaczac z brzuchu na plecy) nie powinno się używać poduszki ani trzymać niczego w łóżeczku przy głowie dziecka, że względu na zagrożenie SIDS - zespołu nagłej śmierci niemowlęcia

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry