reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

a wlasnie i tu mam rozkminke - nina z kocyka sie skutecznie skopuje, spala troche w spiworku takim co wyglada jak sukienka zszyta od dolu ale ona tak macha nogami ze odnioslam wrazenie, ze szarpie tym materialem na ramionkach i to ja budzi wiec teraz spi w spiworku od wozka i sila rzeczy ma pod cala soba lacznie z glowka warstwe materialu z ociepleniem, to tez jest niebezpieczne?
 
reklama
No nie powinno się niby używać poduszek do 4/5 miesiąca. Nie wiem Paper może tak? Bo to tak samo jakby miała malutka poduszeczkę ? Z drugiej strony ile ona ciągiem śpi na tym.. jakby przesypiala 8 godzin bez podnoszenia to moze. Nie wiem.. ja nie używam poduszek. Jedynie właśnie ten motylek podobno nie jest szkodliwy.
 
Paper bidoku haha dobrze, że się humor Ciebie trzyma.

Generalnie ja uważam, że nie ma co w paranoję popadać. Chociaż ja lekka mam. Ale.musze przyznać , że jak dałam Igiemu u mojej mamy poduszke to dużo lepiej spał w dzień.

atdctrd8ammce1aq.png
 
no tak ale nie daj Boże się przekręci u dusi ja myślałam że jest bezpieczna bo w tym kokonie nie za bardzo Może się ruszać A mój mówi że w nocy przekręciła się na bok i waliła nogami W Szczebelkk odkryłam nowy sposób pisania gadam do telefonu a on za mnie pisze
 
Teraz już raczej nie ma się co martwić, bo ma silnejsza szyjkę, no ale tak się zaleca. Mój też musi być zawiniety. Ja kupiłam większy kocyk, wtedy jest mocniej owinięty i trudniej mu się rozkopać.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babina super fotki.
Moja ma w łóżeczku podusię, taką płaską. Ale i tak więcej spała z nami w łózku na płasko. Dopiero od niedawna śpi u siebie:). W południe też nie chce spać u siebie.
 
Papercut ja też miałam pobudki w nocy co 2h. Ale ostatnio rozmawiałam z mamą ( wychowała nas 6 - kę ) i powiedziała, że to niemożliwe żeby 4mczne dziecko nie przesypialo nocy, bo ma już na tyle duży żołądek , że jak się w ciągu dnia i wieczorem naje, to powinno wystarczyć na cala noc. No więc zaczęłam oduczać. No i 1sze efekty są takie, że młody je rzadziej, ale dłużej i z 2ch piersi w ciągu dnia, a po kontroli u lekarza okazało się że tyje więcej na dobę. Oczywiście ja wyglądam jak zombi, bo musze go usypiać bez cycusia. Ale teraz nie budzi się co 2h tylko raz o 3.


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja gdzieś czytałam ze do roku dziecko powinno spać bez poduszki... ale moze zasady się zmienily;) ja mam położona tylko pieluche flanelowa... i spi w spiworku bo kocyk zaraz jest rozkopany....

wogole ja wiem że to sprawa indywidualna ale skoro ogólnie od 4(albo 6) miesiąca się dziecku wprowadza nowe posiłki to to nie jest tak ze jak juz skończy te 4 miesiące?? bo widzę że większość z Was już daje warzywa czy kaszki... coś źle rozumiem?;(
 
reklama
Do góry