reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja małego od początku uczyłam bawić się samemu. Raz - chce żeby uczył się samodzielności , dwa - czytałam, że to rozwija wyobraźnię, trzy - mam czas zrobić pranie, posprzątać itp. No i teraz potrafi leżeć sam do 30min. Tylko że leży wtedy na macie albo ma włączoną karuzelę. A najbardziej to lubi leżeć na bujaczku w kuchni jak gotuję, tyle się ciekawych rzeczy wtedy dzieje [emoji1]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
30 minut to bardzo dużo! Już wiem dlaczego nic w domu nie mogę ogarnąć. Ale ja bede mądrzejsza przy kolejnym dziecku :-)
 
reklama
ja samaruję buzię małego " Mustela cold cream" Dobrze się rozprowadza i wchłania. Ale ma intensywny zapach, nie że brzydki, ale bardzo wyrazisty i długo czuć go na skórze.
 
Może spróbuj sadzać malucha na bujaczku przy sobie jak coś robisz. Ja jak gotuję, to stawiam go w kuchni. On cały czas ma mnie w zasięgu wzroku i jeszcze wiele rzeczy się dzieje, więc ma rozrywkę. W kuchni z nim potrafię spędzić godzinę. Podchodzę do niego od czasu do czasu i mu coś pokazuje albo po prostu do niego mówię.
Problem jest tylko taki, że nie powinno się trzymać niemowlaka długo na bujaczku, ale 1 godz dziennie to chyba nie jest tak dużo. Mam nadzieję :)
 
Oj jak ja bym chciała mieć 30 min dla siebie... u mnie Mały na początku miał kolki więc noszenie ciągłe i chyba się przyzwyczaił bo teraz to po 5minutach na macie albo bujaczku krzyczy dopóki nie wezmę go na ręce. a te 5 min to posiedzi jeśli przy nim jestem i do Niego mówię i podaje mu gryzak albo jakaś zabawke:(
 
Ej dziewczyny wiecie może gdzie zmienić ustawienia tak, żebym nie dostawała za każdym razem powiadomienia na maila, jak jest nowy post na forum?
Odznaczyłam to już w Ustawieniach, a i tak ciągle dostaje maile.
 
Oj jak ja bym chciała mieć 30 min dla siebie... u mnie Mały na początku miał kolki więc noszenie ciągłe i chyba się przyzwyczaił bo teraz to po 5minutach na macie albo bujaczku krzyczy dopóki nie wezmę go na ręce. a te 5 min to posiedzi jeśli przy nim jestem i do Niego mówię i podaje mu gryzak albo jakaś zabawke:(
Współczuje :( Mikołaj nie miał kolek, ale jestem pewna, że gdyby miał, to też by był cały czas na rękach albo u mnie albo u męża.
 
Ja mam Biodermy abcderm cold-cream. Paper może będzie ci odpowiadał skład? U starszego jak miał zmiany na buzi to alergolog proponowala nanobase lub lipobase. Później stosowałam Nivea ale Biodermy lepiej się rozprowadza i wchłania
 
Ja zwracała uwagę na to żeby w składzie wody nie było a parafina. Ten z ross niestety ma a lubię tą markę .

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
reklama
Do góry