reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja uzywam nivea baby krem na kazda pogode. Ma pozytywna opinie instytutu matki i dziecka, jest hipoalergiczy i dobrze sie rozprowadza.
 
Aż tak sprawdzasz wszystko Paper ?


tb739vvjkieg2kex.png
 
jesli chodzi o kosmetyki to tak bo ja mam straszna alergie kontaktowa i uwazam na mala, z tego co ogarniam ta srokao wlasnie miala jakies zastrzezenia do nivea i bambino co byloby moim 1 wyborem
 
Hej Dziewczyny:) wiem że już wszystkie się znacie i wogole ale mam nadzieję że nie obrazicie się jak się doczepie...:oops:
Przed porodem Was trochę podgladalam ale jakoś nie miałam odwagi dołączyć, to moje pierwsze forum w zyciu chyba;) Urodzilam Kubusia SN 9-go sierpnia, mieszkam w Londynie i mam też 7-letniego synka...
 
Zastanawiałam się ostatnio nad kremem do twarzy dla mojego Malucha ale tutaj nie znalazłam Bambino ani nic takiego do tej pory;(
 
Ja planuje smarować olejem kokosowym buźkę na dwór [emoji4]

Nie zwróciłam uwagi na te różnice między Bebilonami a ze przechodzimy właśnie na zwykły i kupilam większą ilość muszę sprawdzić który [emoji53] wiem że szatę graficzną zmieniają ...



Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry