reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Hej dziewczyny my wczoraj po szczepieniu Misia troskę była marudna i niezadowolona :-(
Moja córcia waży 6120 i ma 69 cm. A na moje pytanie że mała rzadko robi kupy co 3-5 dni Pani Doktor stwierdziła że nie ma czym i powiedziała że pora wprowadzać zupki jarzynowe.
 
reklama
Tup tup karmisz mm?

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
Podobno na piersi się później rozszerza ale ja uważam , że to sprawa indywidualna. :) teraz straszne hejty wszędzie nawet jak na mm się daje wcześniej [emoji14] na grupie na fb by nas zjadły te wariatki zwariowane

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
moj tez na piersi ale kupa jest codziennie nawet 3-4.
ale ty się nie martw tuptup to znaczy że dużo z twojego pokarmy się wchłania. dzieci na piesi czasami nie robia codziennie kupy i to normalne

860ij44jrs1qkwl5.png
 
Mi pediatra powiedział, że niemowlę kp może nie robić kupy kilka dni (do 7), bo mleko matki jest bardzo dobrze przyswajalne.
 
Tuptup, to bardzo wcześnie. Moja mówiła, żeby wprowadzać w 5 m-cu życia, czyli już za dwa dni.
Dziewczyny, które mleko bebilon jest te najzwyklejsze? Ja dokarmiam tym AR ze względu na ulewanie. A chcę zacząć dawać kleiki i muszę zmienić, bo zagęszczacz do zagęszczacza raczej nie.
 
reklama
Dzięki, bo jest jeszcze ta profutura i stąd moje zamieszanie.
A jeśli chodzi o bliznę po cc, to ja tez mam taką krechę i nie mam jeszcze czucia takiego, jak w innych miejscach. A już minęły 4 m-ce.
 
Do góry