reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Tuptup, to bardzo wcześnie. Moja mówiła, żeby wprowadzać w 5 m-cu życia, czyli już za dwa dni.
Dziewczyny, które mleko bebilon jest te najzwyklejsze? Ja dokarmiam tym AR ze względu na ulewanie. A chcę zacząć dawać kleiki i muszę zmienić, bo zagęszczacz do zagęszczacza raczej nie.

Ja też byłam troszkę zdziwiona ale jak mój synuś był mały to wszystkie słoiczki były od 4 miesiąca a nie po a on ponieważ był kluska więc zaczął jak tylko skończył 3 miesiące a nie chciał mm jeść a czasami musiał bo ja chodziłam na studia a odciągnąć nie mogłam bo mi krew z mlekiem leciała
 
reklama
Nie mam :) myslałam ze tylko moja nie może się skupić dłużej niz 3 minuty na jednej zabawce :) chociaż właśnie przyszedł zamówiony lezaczek babybjorn, pokładam w nim duże nadzieje ;-)
Ja małego od początku uczyłam bawić się samemu. Raz - chce żeby uczył się samodzielności , dwa - czytałam, że to rozwija wyobraźnię, trzy - mam czas zrobić pranie, posprzątać itp. No i teraz potrafi leżeć sam do 30min. Tylko że leży wtedy na macie albo ma włączoną karuzelę. A najbardziej to lubi leżeć na bujaczku w kuchni jak gotuję, tyle się ciekawych rzeczy wtedy dzieje [emoji1]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
this HTML class. Value is

moj tez na piersi ale kupa jest codziennie nawet 3-4.
ale ty się nie martw tuptup to znaczy że dużo z twojego pokarmy się wchłania. dzieci na piesi czasami nie robia codziennie kupy i to normalne

860ij44jrs1qkwl5.png
Ja też ta ciuchcie wybrałam w metryczce ☺
 
Dzięki, bo jest jeszcze ta profutura i stąd moje zamieszanie.
A jeśli chodzi o bliznę po cc, to ja tez mam taką krechę i nie mam jeszcze czucia takiego, jak w innych miejscach. A już minęły 4 m-ce.
Kardula ja dokarmialam Bebilonem i roznica jaka zauwazylam pomiedzy Pronutra a Profutura jest taka ze na Pronutrze bylo napisane ze sluzy do pelnego karmienia mm lub dokarmiania w razie koniecznosci, a Profutura niby tylko do pelnego karmienia mm. U mnie Maja oba dobrze tolerowala zanim sie zorientowalam jaka jest roznica. Ostatecznie uzywam Hippa i mam wrazenie ze jej tak nie rozpycha jak Bebilon ale to moze byc tylko zludne wrazenie :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy smarujecie buzie maluchom przed spacerami? Jesli tak to jaki krem polecacie? Ja chyba musze zaczac bo moja poliki ma jakies takie suche i szorstkie jakby od wiatru.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja smaruję kremem "Ciało baby solutions - do pielęgnacji ciała i buzi" kupiony w aptece za 4zł (polecony przez aptekarkę). Fajnie się wchłania, ale ma zapach taki średni (mi się nie podoba).
 
reklama
Do góry