reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Kurde piękna pogoda a my w domu się kisimy bo czekamy na kuriera ups. Oni nie dzwonią tylko trzeba cdkac bo tak to dają do najbliżej siedziby ups, u nas to 45 km stad. Debilizm.
 
Babina poszukaj w kilku kolejnych. Moja kumpela tez miala ten problem i w koncu w ktorejs z kolei aptece znalazla. Mnie pediatra uprzedzil zeby 5w1 nie szczepic bo za chwile bedzie problem z kontynuacja i widze ze chyba mial racje.

Ja tez troche dokarmiam, moja dostaje jedna butelke dziennie max dwie i kupe robi czasami codziennie, a czasami co drugi dzien. Zdarzylo sie ze 2 dni nie robila.

Jeju dopiero co rodzilysmy a juz tematy o wprowadzaniu nowych pokarmow, ale ten czas leci... ;) Ja jestem zielona w tym temacie, nawet nie mam kiedy poczytac. Teraz wrocilysmy ze spaceru i mloda jeszcze dosypia to moze w koncu jakies prezenty zamowie :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja karmie kp i mam zamiar po skończeniu 4 miesiąca podawać nowinki z synusiem wprowadzałam już po skończeniu 3 miesiąca ale on bardzo szybko rósł i przybierał w 3 miesiącu ważył 7600 i miał 69 cm (urodzeniowa 4300 i 59 cm) Myszka tak nie rośnie mimo z przy urodzeniu była taka duża jak braciszek idziemy w czwartek na szczepienie to będę wiedziała dokładnie. :-)
 
Ja na razie dałam Igiemu polizac jabłko. Za tydzień będę dawać juz normalnie wg tabeli. Wczoraj w kalkulator centylowy wpisałam małego dane i mi napisało , że błędne dane xD

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
W przychodni nie mają. Kazali mi szukać, obdzwonilam kilka aptek w końcu znalazłam jedna gdzie będa mieć szczepionki koło środy, więc ok.

A wiecie może ile te szczepionki mogą leżeć, i jak muszą być przechowywane bo teraz mam 2 recepty i może wykupie od razu 2 na zapas.

A mój klusek ma 7400 i 65 cm

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Babina szczepionki musza byc przechowywane w lodowce w temp miedzy 2 a 8 stopni na plusie. A termin waznosci maja na opakowaniu, raczej maja dlugie. Ja tez kupilam w aptece i trzymam w lodowce i maja dlugi czas waznosci. Spokojnie zdazysz zaszczepic :) ale zawsze mozesz przed zakupieniem zapytac o termin waznosci zeby miec pewnosc
 
Do góry