reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Babina nie wiem, szczepiłam 6w1. Słyszałam,że z ta 5w1 są jakie trudności z zakupem.
Polcia, ile twoja ma? U mnie też cyrki odstawia. Najpierw się nachapie, potem rozgląda wkoło co chwilę jedząc, no i strzela uśmiechy do mnie. Ale wtedy ją odstawiam, bo uznaję, że już się najadła. Ale za dwie godz powtórka.

U nas zawieja śnieżna. Czy w czasie deszczu (mżawki, bo w deszcz to chyba nie) lub śniegu wybieracie się na spacery?
Moja ma 14tygodni dzisiaj. No wlasnie tez mi glowe odwraca rozglada siw płacze krzyczy. Bierze, wypluwa no nie wiem o co jej chodzi nigdy tak nie robiła.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Papercut no wszystko możliwe ale przy skokach zawsze duzo jadła a tu wybrzydza. Najpierw myślałam ze mam za mało pokarmu ale jak nacisne to tryska. Pozniej czytałam że tak moze byc przy miesiaczce bo mleko zmienia smak i moze jej nie smakuje. Zobaczę czy cos sie zmieni bo właśnie mi sie kończy.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polcia ja nie mam miesiączki, a tez mam cyrk. Wszystko wokół jest ciekawsze. Ale moze jest tak jak pisze Papercut - może to skok.
 
u mnie tak jest bo chce duzo jesc a tu po chwili wolniej leci to wypluwa i awantura ale by zjadla wiec znowu lapie ale wolno leci to awantura i tak sie bawimy, niby tak sie sklada zamowienie na wieksza produkcje
 
reklama
Do góry