reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U mnie brak jakichkolwiek zasad co do spania. Trzy dni w tyg śpi po 3-4 godz w południe, reszte dni śpi po pół godz kilka razy. A noce od 21 do 9 z dwiema pobudkami na karmienie. A niedawno przesypiała całe noce.

Ja wprowadzę na początek warzywka, a po jakimś czasie owoce i kaszki, żeby słodkie było na końcu. A u mnie karmienie mieszane, więc chyba nie będzie problemu. Pediatra mówiła, żeby zacząć w piątym miesiącu życia, a to już za tydzień.

Zauważyłam,że moja córcia od kilku dni zaczęła interesować się swoimi nóżkami.
 
reklama
Dzisiaj idziemy na szczepienie, ciekawa jestem ile już waży moja kluseczka.

Mój też ostatnio zaczął się interesować nóżkami i niezdarnie łapać za nie. Wogole strasznie zrobił się ciekawski, ładnie zaczyna łapać zabawki w rączkę, czy przekładać z rączki do rączki i cały czas się slini i pcha łapki w buzie

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nóżki istnieją tylko jak jej pokaże , sama ich jeszcze nie zauważa.
Moja je 150 x6 ale ostatnio jest darcie jak sie kończy butla wiec dałam 180 i poszło. Z drugiej strony nie chce jej paść aż tak bo i tak z siatki już wychodzi.
 
No właśnie Igi tez wychodzi z siatki ale on miał wysoko urodzeniowo wiec nie panikuje.

Babina no tak niestety. Hehe dostałam od siostry mnóstwo po jej chlopakach ale oni kruszyny i Igi miał je na pierwsze tygodnie normalnie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie moj tez sie czasem drze po tych 150. Tez nie chce go przekarmiac no ale ciezko jak dziecko dalej glodne hehe dlatego chcialabym zeby cos tresciwszego jadl i niedlugo zaczne zageszczac to mleko kasza po troszke


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kardula ja tez karmie mieszanie. Powiedz jak często robi Ci kupki. Jak czesto i ile dajesz mm.
Moja dopiero wczoraj zauwazyłam że probuje coś z tymi nogami ale to jeszcze troche u niej potrwa.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
jak daje rade? wlasnie wycisnelam mydlo w plynie na szczoteczke do zebow [emoji23] i tak w temacie pomylek notorycznie pampersy do brudownika malej wrzucam
 
reklama
No ja wczoraj po raz pierwszy wsypałam do wieczornego mleczka troszkę kleiku ryżowego (na wieczor zjada 180ml) z nadzieją ze prześpi noc, o ja naiwna pobudka o 3 na jedzonko jak nic była [emoji23]

Kupiłam właśnie kleik i pierwszy soczek (marchewkowy z Hippa)
Też zamierzam najpierw podać warzywa (zaczynamy od dyni) potem owocki [emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry