reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Moja ma 3mce dzis i od tygodnie jest źle a od wczoraj przechodzi sama siebie. Ja juz szału dostaje. Nie mam siły dziewczyny.
Powiedzcie mi ile okolo przybierają wasze dzieci mojw w potorej miesiaca przybrała 800g czy to nie za mało?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja ma 3mce dzis i od tygodnie jest źle a od wczoraj przechodzi sama siebie. Ja juz szału dostaje. Nie mam siły dziewczyny.
Powiedzcie mi ile okolo przybierają wasze dzieci mojw w potorej miesiaca przybrała 800g czy to nie za mało?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Moja w 2 i 3 miesiącu życia przybrała 1500 gramów.

U mnie tez skoki mijają niezauważalne, albo ja nie umiem rozróżnić :p.
 
Ja ćwiczę już od zeszłej niedzieli;) zmobilizowałam się dzięki malej, bo skoro ona musi a nie chce to ja nie będę się wygłupiać:) trzeba dać córce przykład;) jem 5 posiłków dziennie i czekam na efekty:)
Paper miałaś zaświadczenie od neurologa na szczepionkę 5w1? a teraz sama od siebie wykupisz czy znowu dostaniesz? bo ja też dostałam na pierwsze szczepienie a teraz mi nie dała, ja chciałam już szczepic zwykłymi ale mi powiedziała, że jak się zaczęło acelularnymi to trzeba kontynuować. Mi kazano przyjść 1 grudnia ale ja będę odwlekac ile się da skoro narazie ćwiczymy.
 
Mój ma 3 msc i 2 tyg i umie podnieść głowę ale dość trzesaco heh z pleców na bok i parę razy mu się udało z pleców na bok i na brzuch ale nie umie ręki wyjąć. Kayah spokojnie, wszystko w swoim czasie [emoji4]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
beata tak mialam zaswiadczenie, a teraz nie wiem 29 mam wizyte ale bede przekladac bo 3.12 mam egzaminy i mi sie nie widzi do nich uczyc jak mala moze miec goraczke itp po szczepieniu, wydawalo mi sie, ze jak ma sie na nfz to sie ma i juz..
 
A ja myślałam że mój taki trudny nieraz do zaśnięcia. Marudzi, widze ze zmeczony, a zasnąć nie potrafi. jakby brakowało czegoś. Tylko nie wiem czego? Smoczka w ogóle nie c hce.przytulam i bujam i w końcu zasypia. Nieraz uda się przy piersi.
Polcia najlepiej patrzeć na siatki centylowe.
 
Nam pediatra powiedziała ze w pierwszych 3 miesiacach powino przybierać średnio 700g na miesiąc, w kolejnych 3 miesiącach 600 g na miesiąc, w kolejnych 3 mcach 500g na mc i w ostatnim kwartale pierwszego roku 400g na mc. Ale tak jak pisze polcia sprawdź na statkach centylowych. A i podobno dzieci karmione piersią rosną skokowo.
 
reklama
Do góry