reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka pewnie masz racje. Kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie. No i dopiero 14 tyg dzisiaj skonczyl. No i z niego niezla kluska ciezka z duzym brzuszkiem wiec mu to przewracanie ciezko bedzie szlo

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas maly wcale nie chcial podnosic glowki i tez sie martwilam. Jak sie go bralo do pozycji pionowej to ladnie trzymal glowke a jak lezal na brzuszku to sobie albo lezal albo byl placz. Dopiero jak go wzielam na pilke to zobaczylam jak dziecko potrafi dlugo i stabilnie trzymac glowke :)
 
No właśnie mój też z dna na dzień. Teraz od wczoraj znowu coś swiruje i się denerwuje po chwili ale co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz [emoji206] ale kładę go chociaż na moment przy każdym przewijaniu.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja zaczęła pełzać, ale nie umie się obrócić z brzucha na plecy i odwrotnie.
no i karmienie teraz to katorga. Jest tyle ciekawych rzeczy wokół, że trzeba je wszystkie zobaczyć w czasie jedzenia i tyyyyle uśmiechów przesłać mamie;). Ale jak ja biore do odbicia, to płacz, bo mało jedzonka.
 
Ja juz jestem matka wariatka.

Ej laski co karmią mm. Może to głupie i ja jestem głupia ale Igi ma 3 msc 2 tygodnie i ja mu daje porcję po 120 ml na noc 150. Na op jest napisane 4 miesiąc 150 x 6. Czy jak on ma zaczęty 4 msc to mam mu dawać wg 4 miesiąca?


Edytka. Juz wiem . Siostra mi powiedziala. Tak , powinnam dawać wg 4 msc. Ale głupio. A dziecko głodne xd
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No dzieciaki potrafią zaskoczyć....My dzisiaj mamy wizytę u neurologa z powodu słabego trzymania główki, a ten mały agent od wczoraj zupełnie nieźle sobie radzi..heheh, a dzisiaj się sam przekręcił na brzuszek i od wczoraj nauczył się piszczeć i ma z tego radoche :) . Ale pójdziemy do tego neurologa skoro nas pediatra wysłała, bo teraz musze mieć chyba papierek że może być zaszczepiony.
 
reklama
Ja juz jestem matka wariatka.

Ej laski co karmią mm. Może to głupie i ja jestem głupia ale Igi ma 3 msc 2 tygodnie i ja mu daje porcję po 120 ml na noc 150. Na op jest napisane 4 miesiąc 150 x 6. Czy jak on ma zaczęty 4 msc to mam mu dawać wg 4 miesiąca?


Edytka. Juz wiem . Siostra mi powiedziala. Tak , powinnam dawać wg 4 msc. Ale głupio. A dziecko głodne xd
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Mamakulka, mnie wczoraj przed szczepieniem pytała pediatra ile ona je. No to mówię, ze 150 co 4 H z przerwą nocna na jakieś 6/7 H . A ona ze za dużo , bo powinna mała jeść 120. Stwierdziłam , ze pierdole takie zalecenia, zeby dziecko mi sie darło z głodu i dalej daje 150, a ona wyżera do końca.
 
Do góry