reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ooo długa historia :) generalnie nie chciałam słuchać jej rad typu nie wychodź z domu z małym bo jest ekstremalny upał ale jak wyjdziesz to koniecznie załóż ma czapkę i przykryj go kocem.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha. Moja przy pierwszym cały czas mi na poczatku takie rady dawała. Teraz chyba wiedziała że i tak jej nie słucham
 
Z tym ze moja obdzwonila pół rodziny ze skarga na zla matke ksenie. No i wrzucilam na fb obrazek apropo teściowej i juz w ogóle zostałam wykleta. Cała rodzina focha. Ona nie ma fb co najlepsze tylko stalkowala mnie z konta syna drugiego.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do zasypiania i odkladania to u mnie od poczatku syn byl uczody do zasypiania w łóżeczku bo córkę lulalam w rekach i drugi raz takiego bledu nie popelnie:-) ale czasami próbuje wymusić zeby go wziąść to jak mocno sie rozryczy wyciagam uspakaja sie odkladam i tak moze z 5/6 razy i zasypia
My tez jakos sobie radzimy bo nie mamy rodziny pod reka tesciowa 125 km a mama za granica pracuje jak jest w Polsce to przyjezdrza na tydzien tesciowa w razie co tez przyjedzie pomuc jak pracowalam i jie moglismy z mężem wziąść wolnego to przyjechala zająć aie wnuczka :-) ale na codzien musimy sobie sami radzic

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
niunia ale w dzien jak zmeczony to nie musisz pomoc w zasnieciu? odkladasz i tyle? u mnie wieczor w nocy pol biedy ale w dzien ciezko sie jej wyciszyc samej
 
Odkladam i troche maarudzi ale go nie biore dopiero jak sie mocno rozplacze to podnosze uspakaja sie i odkladam a tak to pogada do karuzeli puszcze pozytywke potrzymam na nim reke i spi ale nie nosze i nie lulam

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja na szczęście ładnie zasypia, ale ze starsza to przechodziłam... W sumie to ma 2,5 l. a dalej ma problem z zaśnięciem. Taki model, próbowałam juz chyba wszystkiego. Ostatnio usypiamy starsza w bujaczku młodej. Pewnie po kilku dniach jej sie odwidzi. Dwa lata temu bym krytykowała pewnie takie zachowania rodziców [emoji6], a teraz cieszę sie ze znalazłam sposób by gówniarz mały zasnął a ja mogę iśc sie umyć, zjeść kolacje i poczytać albo pooglądać tv.
U dzieci na wszystko sa etapy i niestety nie ma złotego środka na zawsze.
Spróbujcie usypiać ze swoją bluzka lub koszula nocna najlepiej taka jeszcze pachnąca mlekiem, serio działa [emoji3]
 
reklama
No moja Wiki na noc super sama zaśnie a w dzień tez ma problemy. Ogolnie robi sobie trzy drzemki dziennie do godziny. I okolo 12-13 marudzi strasznie i musze ją ululac z każdą drzemka jest lepiej ale ta pierwsza to straszne marudzenue płacz i wymuszanie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry