reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Kardula mój ma 3 drzemki czasem 4 max po 30 minut w dzień. Nie wiem czy dasz rafę przestawić. Niektóre dzieci tylko tyle potrzebują.
Ania mój 4 snu a potem co 2,5/3 [emoji5]
 
Moj dopiero od poprzedniej soboty pospi jednym ciagiem 20min. Wczesniej mial 10 drzemek po 5 min hehe. Ale dzisiaj to jakis kosmos doslownie. Dosc ze w nocy nie pospal za bardzo to w ciagu dnia niby spi, ale kreci sie caly czas. Otwiera oczy i znowu przysypia. Musze przy nim byc bo jak nie to placze

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kayah u nas to samo! Znikam do toalety na minutę i ryk. Najlepiej tylko na mnie. Wczoraj mąż został na godzinę, 20 i było spoko ja wróciłam, zobaczył mnie i już ryk.
 
Z moim to samo. No ale on jest ze mna 24/7. Maz poza domem do wieczora. Mlody go widzi tylko chwile przed snem. Z nikim obcym go jeszcze nigdy nie zostawilam. Musze go troche przyzwyczajac do zostawania z innymi ludzmi bo bede miec problem w przyszlosci. Problem tylko w tym ze nie bardzo jest z kim


Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas podobnie, raz w tygodniu jedziemy do moich rodziców albo mama przyjeżdża. Męża nie ma po 12h dziennie ale teraz miał nocki wiec wstał i powiedziałam, ze idę na paznokcie. To był pierwszy raz jak zostali razem [emoji5] ale dziś powiedziałam ze muszę chociaż do sklepu sama czasem wyjść bo jeszcze się to nie zdarzyło. Może jutro zabierze go na spacer pierwszy raz. Liczę na to, zeby się pouczyć [emoji41]
 
Igi został z moja mama raz i jak byłam chora to mięso brata panna się nim zajęła ale byłam za ścianą. Z mężem oczywiście :) Jezu ale cisza dziś! !!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jak mam okazje to zostawiam z mezem chociaż bo u siebie nie mam wiecej komu a jak bylismy u rodzinki to nakarmionego zostawilam mojej mamie albo tesciowej :-) a na wszystkich swietych zostal z siostra męża:-) i z nim nie ma problemu zeby z kims zostal

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jak mam okazje to zostawiam z mezem chociaż bo u siebie nie mam wiecej komu a jak bylismy u rodzinki to nakarmionego zostawilam mojej mamie albo tesciowej :-) a na wszystkich swietych zostal z siostra męża:-) i z nim nie ma problemu zeby z kims zostal. Za to z corka mialam peoblemy i nie chciala z nikim zostawac

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja mojej mamie podrzucalam ale ostatnio jak wpadlam z mala to byl ryk jakby zaczela rozrozniac czy jest w domu czy nie i sie przerazila, ze nie jest u siebie
 
Do góry