reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Właśnie mu wrzucilam moja pizamke to usnal w 3 sekundy. Co robiłam? Cała ciążę mu mówiłam , że być grzeczny bo ja nie jestem gotowa na krzyki . I każdy mi mówił zobaaaaczysz da popalić. A ja mówiłam , że mój syn taki nie będzie hehe Może kiedyś da ale ja się bałam pierwszych tygodni bo ja jestem sama wiec mi ciężko by było. Ja nawet nie mam komu dziecka zostawić na godzinę bo mama 300 km ode mnie. Także chyba wie młody człowiek jak sytuacja wiec jest dobry. On na macie mi potrafi komara uciąć haha

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Aaa, to ja też mojej w brzuchu mówiłam ze ma być grzeczna i dużo spać. Ale nie zadziałało tak dobrze jak u Ciebie ;)
 
tez mowilam swojej ze ma byc grzeczna ale ona ma inna wizje :D ale wlasnie mi zasnela na macie polozonej na kanapie ogladajac protest nauczycieli na tvn24 nie jest tak zle z nia jednak [emoji23]
 
A my po spacerze :) az w szoku jestem, ze był taki grzeczny. Normalnie jak nie moje dziecko. A przed chwila tak gleboko wlozyl sobie palca do buzi, ze az odruch wymiotny mial :D
 
reklama
Do góry