reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A ja karmię Tosie co 3h, takie noce które przesypia to rzadkość na razie, więc wypada 8 razy na dobę. Właśnie wróciliśmy z Poradni Wcześniaków, mieliśmy zrobić usg przezciemieniowe, by zobaczyć co z tymi torbielikami, ale praktycznie zarosło, więc mało było widać. Na tym co widzieliśmy to wszystko było w porządku. Mamy jej zrobić morfologię krwi by zobaczyć jak tam wszystko wygląda, ze względu na te wcześniactwo podajemy jej te żelazo i trzeba wszystko sprawdzić. Pani stwierdziła, że też ze względu na to że to wcześniak, dopiero w 5 miesiącu będę jej mogła wprowadzać nowe pokarmy, nie ucieszyło mnie to:/
 
reklama
My mamy wozek husky baby design i jesteśmy zadowoleni :-) bossshe. Mój napisał z pracy ze chory jest. Olaboga. Ciekawy tydzień przed nami ;-) oby mala nie złapała bo dopiero co się uporalismy z katarkiem.
 
sierpniowka ja tez w nocy mialam taki kamien ze mala nie miala jak zlapac ale potem skubana nie roniac ani kropli oproznila do konca :D ja z tego co pamietam prawie 7 mialam potem tydzien przerwy i jeszcze costam polecialo

aza a ile ma tygodni? moja ma jeszcze spore a dopiero na 21.11 udalo mi sie zapisac

1476777747-1d1mld.jpeg
 
Na allie są te śpiwory. Ja bym chciała taki
1476778495-1d1mld.jpeg


U nas noc taka se. Mm wygrywa ze zmęczeniem. 1.5h piersi na zmianę szły a mały i tak głodny był. Mąż się obudził wstał , zrobił butle , dał i poszli spać. Mówi , że nie ma sensu całej rodziny męczyć po nocach. I czy normalna jestem zapytał :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę pochwalić mojego synusia- w niedzielę mieliśmy chrzest, Mały nie spał całą mszę, ale był bardzo grzeczny, leżał i oglądał sufit :) Impreza też udana, a miałam stresa jak wszystko wyjdzie.

Ja mam wózek X-lander XQ, nie narzekam :)
Papercut, a ty szukasz jeszcze czegoś z gondolą czy spacerówki?
 
Świetny ten śpiwór kulka! Chyba zgapie od Ciebie i kupuje [emoji5] jakie tanie te śpiwory, tutaj przeliczając 250 zł to minimum. Wow będziesz Paper szpanować nowym woziem [emoji5]
 
reklama
Do góry