reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Wystarczy że sobie dacie forum do obserwowanych (tematy). Na stronie www ( pod logiem forum baby boom są te zakładki) czy na aplikacji na tablet lub smatphony. Przez tapatalka nie mogłam coś wejść w tamto dlatego zmieniam na aplikację forum baby boom. Teraz od razu jednym kliknięciem wchodzę tu czy tu.
 
reklama
mamakulka a przez przegladarke na tel ci nie dziala?

sierpniowka na fejsie na tej grupie od ciazy po macierzynstwo napisalam, ze chce pprozmawiac na priv z doradca i ktos mi 2 oznaczyl

i znowu mi 6h przespala :)

macie spiworki do wozka? teraz to moze nie bo kocyk wystarczy ale na zime chyba wypadaloby miec nie? zbliza sie wyplata i krecka dostaje tylko bym malej rzeczy kupowala [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Wgl nie pomyślałam o śpiworkach. Tutaj raczej nie schodzi temperatura poniżej 0 ale za to wieje ciągle wiec może trzeba się zaopatrzyć [emoji5] ja tam tez ciagle bym kupowała, a jak zamawiałam ostatnio tego mr b na ból brzuszka to już zamówiłam gryzak i kaczkę do kąpieli Haha nie mogłam się powstrzymać [emoji51]
 
Ja mam to samo z zakupami :) nie mogę się oprzeć, ja mam gruby kombinezon, więc chyba odpuszczę spiworek.
Zjadłam wczoraj pół ptasiego mleczka z nadzieniem karmelowym...
 
Wózek mam chicco Urban.Ale kupiony na szybko jak już synek był na świecie i nie wszystko mi w nim pasuje .Wczesniej mialam baby active Jet.Solidny wózek i fajny ale coreczka była trzecim dzieckiem które nim jeździło i go wykonczylismy.A kolejny jej wózek był różowy co dla synka odpadło. Ten wózek z Eco skóra ekstra.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
No u nas też dziś fajna noc była. Mały zasnął o 20 a obudził się przed 3, potem dopiero o 7 karmienie. Zaczynam się martwić, że będzie mało przybierał bo w dzień jak zje około 13 to potem dopiero w granicach 18. Zjada jakieś 7 razy (czasem 6 czasem 8) po 110-120 ml. Musze to kontrolować.
Ja śpiworka kupować nie będę, bo mam gruby koc, więc wystarczy.
 
asiunia ja czytalam ze 3 miesieczne niemowle je raczej 6x na dobe to noworodek kolo 8, ja ci mega zazdroszcze bo jestem na etapie przejscia z 8 na jakies 15 doslownie co chwile karmie jakbym miala luz 13-18 to bym oszalala z radosci chyba :D
 
Paper to dopiero od kilku dni mam taki rarytas, niestety mały przez jakieś dwa miesiące dał mi popalić ale to przez brzuszek. Takie dane to raczej tycza się mm, bo dzieci na piersi jedzą jak chcą. Koleżanka ma 7 miesięcznego syna który i w dzień i w nocy je co godzinę lub półtorej ,dwie to rarytas. Nie mniej jednak cieszę się z tego bo moja prawie trzylatka wymaga tez dużo uwagi :)
 
reklama
Nie chce mi się ten śpiworek cholera otworzyć [emoji55] u mnie laktacja chyba ruszyła , przed 6 jak karmiłam miałam tak nabrzmiała pierś, ze małego musiałam nieść po drugiej stronie [emoji5] teraz to samo z drugim cycem.
Ja małego tez karmie 8/9 razy dziennie i zastanawiam się kiedy to zmieni. Jak zje zamierzam do końca opróżnić laktatorem wiec trzymać kciuki.
Czy któraś połóg miała 8 tygodni? U mnie w piątek mija 7 a od tygodnia leci gorzej niż wcześniej i ostatnio cos często mam zawroty głowy .
 
Do góry