reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moja się szybko najada, chwilą moment i już:) ale ja uwielbiam ja karmic, patrzę jak cmoka tak słodko a jak już najedzona to bawi się, uśmiecha co chwilę a to mleko jej wypływa z buzki:) cieszy mnie każda chwila bo ten czas ucieka jak szalony, a to minie i już nie wróci;)
 
reklama
Mika ona ssie ale bez jedzenia. Po prostu leży i się bawi. Butelkę mam lovi z tej serii co smoczek, polecana przez pediatrow któraś pisała.

Igi dziś miał dzień uśmiechów. Non stop uśmiech na tej gębuni maluśkiej :) i nowe gdakania wydaje z siebie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
mika nie mowil nic laryngolog po prostu za miesiac pokazac zobaczymy czy sie wchlania bo narazie i tak nic wiecej nie mozna zrobic, nastepnym razem dopytam

beata ja tez lubie karmic patrzec na nia itp ale jak ma zly dzien to po jakims 10 karmieniu juz mam dosc bola mnie plecy bola mnie cycki ona niezadowolona mi sie cierpliwosc konczy i marze az ja wykapie nakarmie ostatni raz i chwile odpoczne od tego wszystkiego

odpisal mi ten doradca laktacyjny, opisalam co i jak ze miety sie opilam i mialam za malo mleka, polezalam jak z noworodkiem zeby pobudzila laktacje ale dalej je czesciej niz jadla, cuduje przy cyckach piszczy placze podaje pelniejszego chwila spokoju i znowu awantura i tak sie bawimy ale z drugiej strony w nocy spi ladnie i na spacerze tez do tych 3h jest w stanie dociagnac wiec jestem lekko skolowana. napisala, ze co do laktacji karmic jak zawola i co 3h w systemie 7 5 3 odciagac laktatorem z obu piersi i podawac i przestac tak robic az osiagne taka ilosc mleka jak chce (wiec jak ktoras chce miec wiecej mleka oto metoda), ale ze jej to wyglada na skok rozwojowy dodatkowo. u laryngologa jak podawalam wypis ze szpitala (w ktorym bylam z mala bo byla strasznie niespokojna za nic jej 3 dni uspokoic niczym nie moglam teraz jak sobie przypomne to sie przerazilam bo nawet cycek nie pomagal plakala itp) mignelo mi '5 tygodniowe niemowle' teraz jak opisywalam sytuacje, ze od 2 tygodni mam problem to 8 i 9 tydzien zycia, nina w ten czwartek 10 zacznie. doradca podeslal tabelke. szok ze az sie tak zgadza [emoji33] wychodzi na to, ze teraz 2tyg spokoju bedzie i znowu jazda, slabo mi jak na 2 rzadek patrze boze miej mnie w opiece jak ona tak kazdy skok zamierza znosic

cos nie moge tabelki wstawic w kolejnym poscie wkleje
 
1476736950-1d1mld.jpeg
 
Na wypadanie włosów najlepszy radical med serum do wmasowania w głowę i szampon. Po miesiącu nie wypadają sprawdzone i mi to lekarz znajomy polecił.

Stokk wózek bez amortyzacji do tego ciężki.... Jeździłam z nim i porażka nie mówiąc o wertepach i śniegu....nie ma szans
 
Ja mam już kupiona spacerówke valco snap 3. Waga 6,4 kilo i składa się jedna ręką. Kupiłam adaptery i montuje fotelik samochodowy. Zakupy czysta przyjemność bo wózek bardzo wygodny i lekki
 
Jakie polecacie maty edukacyjne?

My mamy tę dokładnie :
Link do: MATA EDUKACYJNA z PIANINKIEM MUZYKA INTERAKTYWNA
Jestem baardzo zadowolona, na długo zajmuje Adasia a to dopiero początek zabawy matą,
na FB udostępniłam filmik jak pierwszy raz Adasia na niej położyłam ;)

A mi się wydaje ze mamy skok rozwojowy.

Serio ale ja żadnych skoków nie odczuwam... hmm... widzę zmiany w rozwoju itd
ale niczym nie poprzedzone ;)

Martwi mnie jedynie jak słabiutko główkę podnosi patrząc na zdjęcia jak Wasze podnoszą, a przecież są no prawie w równym wieku, chociaż może tydzień czy dwa różnicy wieku to jednak jeszcze dużo ...

Na zamkniętym wątku mało piszecie, czemu ?? głownie tu sporo stron do nadrabiania ;)
Mamakulka to chyba w ogóle się tam nie udziela jakoś tak przyuważyłam hihi

My mamy wózek Quinny, jestem zadowolona prowadzi się jedną ręką itp ale jest franca ciężki,
jest co wnosić i znosić z trzeciego piętra ;)
w sumie większość głębokich wózków jest ciężka także trzeba to przeżyć, a potem przerzucić się na coś lekkiego ;)
na tę chwilę podobają mi się Greentomy i Mutsy Nexo ;)
 
Mnie wątek zamknięty nie działa. Musiałabym wejść na kompa a do niego mi daleko bo.my w ogóle nie używamy takich wynalazków. Jutro ogarnę na tablecie, może będzie lepiej.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
jedo fyn znalazlam z ekoskory jest tak piekny ze prawie sie posikalam jak go zobaczylam :D ide meczyc zeby kupic jak najszybciej [emoji23]
Ja mam po siostry dzieciach x-lander i jestem zadowolona bo jest bardzo zwrotny i lekko się go prowadzi, polecam. Już dwójka się w nim wyjeźdźiła i mam nadzieję że nam też posłuży.
 
reklama
Do góry