reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja mówiłam , że karmi super. U mnie wciąż coś leci , czasem nawet sporo i jak tylko mogę ro laktator w dłoń.

Kurde pierwszy posiłek właśnie zjadlam bo nie miałam jak wcześniej bo oba ucha zepsute i co za tym idzie szczęka. Mąż pojechał po pampersy i kupił mi w biedronce tiramisu ten deser z lodówek i kwiaty. Juz nie jest idiotą.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kulka jak kupił kwiaty to nie jest idiota:-) a ja karmi nie lubie:-( musze dzis popracowac laktatorem bo potrzebuje troche na jutrzejszy wieczór bo idziemy na pouczenie przed chrztem i dzieciaki zostaja z babcia :-) a moze wykozystam moment i zaprosze meza do kina :-)

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zamówiłam karmi w europejskim sklepie i ma być za 2 dni. Mam nadzieje ze mi pomoże bo się wykończę. Mały świruje przy piersi okropnie. Tez marzy mi się whisky z cola o rany.. ale na kacu zajmować się małym, chyba bym zdechła.
 
Agata, wyrzuty sumienia nie potrzebne zupełnie ! Ja jak mnie szlag trafia na starego, to obiecuje sobie ze w weekend go zostawię na cały dzień z dwójką dzieciaków. W poprzedni weekend byłam już umówiona na śniadanie u kuzynki, ale wykazal skruchę z rana wiec ja okazalam litość i zostałam :) tym razem, ale uważam ze faceta trzeba trochę zresetować od czasu do czasu.
Sierpniówka dlatego w weekend się schlałam żeby maż mógł się wykazać :)
 
Anpio zazdro bo mój ciagle pracuje, zreszta ja karmie cycem takze... A co do tego, ze nosisz mała to mój się nie daje. 10 minut to wszystko w jednym miejscu. [emoji85] ale może przyjdzie z czasem.
 
Cieszę się że nie mam problemu papierosowego :D nigdy w życiu fajki w ustach nie miałam ;)

Mamakulka przykro mi że dopadło też drugie ucho :( dużo zdrówka :* musisz wytrwać ;)

Co te wasze dzieci tak długo śpią...mój dziś co 2h pobudka...miedzy 4 a 5 nie pamiętałam kiedy go odłożyłam do łóżeczka i przebudziłam się kurczowo trzymając kawał kołdry i z przerażeniem zaczęłam przeszukiwać tą kołdrę czy małego tam nie ma ;D

Dziewczyny, czy maluszek którejś z was ma atopowe zapalenie skóry?
Witam wszystkie mamy i maluch!
Ja też od dawna już czytam forum i jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie dołączę?
Urodziłam Antosia 21 sierpnia, ważył 3500 a kilka dni temu ważył 5660. My trzy tygodnie temu dowiedzieliśmy się że mały ma atopowe zapalenie skóry, w związku z tym że karmię piersią to jestem na diecie-bez nabiału i wielu innych produktów alergizującychBardzo jest to dla mnie uciążliwe,bo niewiele jest gotowych produktów które mogę jeść,tylko muszę wszystko przygotowywać sama a brakuje mi na to czasuNie znalazłam np do tej pory żadnego dżemu ani margaryny które mogłabym zjeść bo każdy zawiera kwas cytrynowy, który może uczulać
Mi z mężem też jest się trudno dogadać, ciągle tylko jakieś żale, pretensje, kłótnie między nami-jest mi bardzo przykro z tego powodu, bo przed narodzinami dziecka jakoś się dogadywaliśmy a teraz nie możemy:(
 
Ostatnia edycja:
Witaj Kasiu :)
Podziwiam jak ktos tak potrafi jesc. Ja bym nie dala rady. Nie lubie wogole za bardzo jesc i jeszcze jak bym miala tak patrzec na wszystko co moge a czego nie to bym zwariowala. Moja ma tez raczej azs. Widze po skorze. Zreszta pediatra sama mi powiedziala ze tak to wyglada. Ja od razu przestalam karmic jak zobaczylam jak moja reaguje na wszystko wysypka sucha skora .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj z tymi facetami [emoji6]
Wczoraj wieczorem poszłam na spinning, mąż został z córeczkami. Odciagnelam mleko, nakarmiłam przed wyjściem i nie było mnie dwie godziny. Jak wróciłam to butelka wypita. Mój maz zawsze jak tylko mała zapłacze to uważa ze jest głodna. Starsza jak jest kochana tak pokazała jak potrafi nie słuchać i byc złośliwa. I jak to jest córunia tatusia to tak wkurzonego na nia jeszcze go nie widziałam. Ogarnąć dwoje małych dzieci bywa trudne. A ja tak mam codziennie. Dlatego czasem ... no dobra często [emoji6] odreagowuje na mężu i przez to częste zgrzyty.
Witaj kasiu. W biedronce widziałam ze jest masło bez laktozy. Nie ma tam chyba żadnych dodatków w składzie, to chyba będziesz mogla jeść?
 
Ostatnia edycja:
Witaj Kasia, moja corka ma skaze białkowa i tez ma zapalenie atopowe skory. Karmie piersią, na początku przestrzegałem tej diety i sie katowałem. Teraz nie jem tylko nabiału, kupuje florę bez laktozy lub benecol zamiast masła, jem wszystkie dżemy, paczki, drożdżówki, rogaliki ostatnio nawet czekoladę. Kapie mała w emolium i tym ja smaruje 2-3 razy dziennie. Ma piękna skore, jedyne co jej zostało to sucha skóra na rączkach.moim zdaniem AZS leczy sie nie przez dietę! Nigdy nie mamy pewności co uczula dziecko, cały czas sobie zarzucałam ze zjadłam pomidory a mała wysypało a ostatnio zjadłam lasagne bez sera, w inny dzien pomidorówkę, dzisiaj sałatke z pomidorem i jakos uczulenia nie ma. Dzieci rożnie reagują ale na pewno katowanie i jedzenie suchego chleba nie pomaga. Odkąd jem pieczony schab i normalnego schabowego mam nawet serek na odciagnietym mleku co wcześniej sie nie zdarzalo! moja pediatra sama powiedziała ze testy mozna zrobic jak dziecko ma dwa latka bo wcześniej wychodzą zakłamane a do tego czasu nie wiemy na co zle reaguje, czasami matki sie katuja a okazuje sie ze dziecko miało wysypkę na pierze lub wełnę a jedzenie nie miało wpływu na wygląd skory, . Anpio, sierpniowka wypić byłoby fajnie i spotkac sie z kumpelkami w pubie ale jak pomyśle o kacu co podejrzewam po tak długiej przerwie jest nieuniknione to ochota na alko mi przechodzi! Pomyśle z ta nocka wolna ;-) moze zaufam swojemu i pozwolę mu sie zając mała hehe;-DD
 
reklama
Do góry