reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
jest jeszcze mozliwosc, ze przy przelykaniu w trakcie badania (bo przy cycku bylo [emoji23]) taki wynik moze byc wiec zobaczymy co laryngolog powie
 
Paper mojej znajomej syn miał płyn i niedoslyszal a oni o tym nie wiedzieli i wyobraź sobie nie mówił chłopak do 4 rż i nikt nie wiedział dlaczego. Okazało się , że nie powtarzał bo nie wiedział co powtarzać i mu to odessali ale nie wiem jak. Nie boleśnie i szybko.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale numer z tym delicolem i floractinem. Ja w aptece pytałam o tańszy zamiennik i wtedy dostałam ten floractin. W każdym razie dzięki za doprecyzowanie, ja go daje małej i jest ok.

Polcia to winko w wannie mnie kusi :)

Sierpniówka to nie jest tak ze mała 2 h sama ciągnie. Po prostu jak jestem w kuchni i gotuje to ja stawiam na blacie w lezaczku i costam gadam do niej daje jej różne rzeczy do powąchania itd. Potem z tym lezaczkiem targam ją gdzie potrzebuje i gadam do niej. Mój maż to mi ostatnio pojechał że on się z dzieckiem pobawi, bo ja ją tylko przedstawiam z kąta w kąt.

Papercut trzymam kciuki żeby z uszkami było ok
 
mamakulka moj brat cioteczny tez nic nie mowil i sie okazalo, ze nie slyszal co do niego mowia, nawet mial odroczony obowiazek szkolny ale jaki powod nieslyszenia to nie wiem, az dopytam ciotki a jesli odciaganie niebolesne to super :)

popieram wino w wannie to by bylo cos :D
 
Biedna maleńka z tymi uszkami...
Ja nawet o winku w wannie nie mysle, nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz siedziałam w wannie, tylko szybki prysznic i tyle, bez luksusów ale trzeba to zmienić :)
Moja mała już wykąpana i świruje przy cycu, je patrzy na mnie puszcza cyca i się śmieje i tak co chwilę:) wariatka moja kochana
 
reklama
Papercut, mam nadzieje ze to nic poważnego u Ninki.
Mamakulka, ale sie dorobiłeś, współczuje [emoji53].
Ja byłam ze swoją na usg bioder i usg brzuszka. Bioderka wyszły ok. A jak robił usg brzuszka to sie zapytał czy karmie piersią i ze wszystko tak moze byc. Na gbura trafiłam bo jak sie zapytałam o co chodzi to powiedział ze zrobi mi opis i pediatra wyjaśni. Mała ma w obu jajnikach pecherzyki 6-8 mm. To podobno od moich hormonów.
Z tym winem dziewczyny kusicie ... tez mam ochotę [emoji6]. Co chodzi o papierosy to na szczęście nigdy nie paliłam, za gowniary kilka razy próbowałam [emoji6]. Pewnie Wam sie narażę ale mnie odraża u palaczy to ze wszystko śmierdzi, ubranie, włosy, palce, nieświeży oddech. No i szkoda zdrowia i kasy [emoji6].
Co chodzi o główkę to moja juz coraz wyżej i dłużej trzyma, wczoraj nawet sie uśmiechnęła w tej pozycji. Ja kładę na brzuszku na przewijaku na ok 10 min raz dwa razy dziennie. Muszę znaleść w końcu matę po starszej i wyprać.
Co chodzi o budzenie w nocy to było tak ze tylko raz sie budziła a od kilku dni dwa razy. Ale ogólnie nie mogę narzekać bo dużo śpi w dzień i w nocy większych scen nie robi :-).
 
Do góry