reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja swoje pierwsze picie mam za sobą , marzyłam o Jacku z cola od dawna i w weekend wypiłam całe 3 drinki i padlam, kiedyś po takiej ilości dopiero się rozkrecalam ;) maż przejął małą na całą noc bo stwierdził ze mi się należało po takiej przerwie :)
 
reklama
no i slusznie, ja odliczam jeszcze 4 miesiace i dam czadu :D

siedzimy nad mala cos gadamy zaczelismy sie smiac a mala razem z nami no to my do niej, ze slodka a ona do nas i tak w kolko haha no jakie to kochane jest, piekne chwile ♡
 
Ja wieczorem, jak wiem, ze nie bede karmic co najmniej 3 h, pozwalam sobie od czasu do czasu na szklaneczkę cydru bo akurat mnie ostatnio naszło;) z papierosami problemu nie mam bo nigdy nie paliłam i raczej nie zacznę bo śmierdzą mi za bardzo;)
Jutro rano usg bioderek, mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze.
U gina byłam wczoraj, wszystko ok. Zielone dla przytulania. Na razie antykoncepcji brak a później lekarz powiedział, ze poleca krazki antykoncepcyjne nuva ring, podobno skuteczniejsze niż spirala... No ale to bede myślała po zakończeniu karmienia.
Miłego wieczoru i spokojnej nocy dla wszystkich :)
 
Sierpniówka, tak zamawiałam w tej aptece :) w razie czego daj znać :)
Dziewczyny, korzystając z tego, że małemu problemy z brzuszkiem przechodzą, spróbowałam przystawić go do piersi, na początku śmiał się, potem nieudolnie próbował chwycić a na końcu zassał i ciągnął z minutę puki mleko leciało :p Może jeszcze nie wszystko stracone i będę mogła roztrzaskać laktator o ścianę :)
 
reklama
Ja akurat tez nie mam problemy z papierosami, śmierdzą mi i mam to samo podejście ze włosy, ciuchy wszystko przechodzi.. Ale piwko albo winko był wypiła. W sumie cały czas odsysam ale jakos nie wyobrażam sobie wypić i potem co odessać i niby po 3h jest ok? Na chrzcinach wypiłam dno lampki wina a wylałam to mleko po części tez dlatego ze jadłam wszystko. Po piwku chyba troche dłużej sie utrzymuje. Ja dzisiaj super dzien miałam, była u mnie kumpela całe popołudnie i wieczór;-) poplotkowalysmy zjadłyby razem obiad i kolacje wypiłyśmy karmi, mama zadowolona, mała zadowolona! Fajne takie dni;) a cycki po karmi mi eksplodują zaraz wiec wspomaga laktację na pewno;) anpio fajne masz podejście! Zaproponowałam swojemu zeby jutro karmił mała w nocy i ogarniał sam a ja bym poszła spac na dół, w sumie sie zgodził ale juz mnie wyrzuty sumienia dopadły i jeszcze jak pomyśle ze tak cała noc ma byc z nim tylko mała.. Tez tak macie?
 
Do góry