reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
z ta mieta pewnie nie byloby problemu jakbym umiar miala ale ja pije strasznie duzo i tej miety pare litrow wydudnilam, herbatka laktacyjna jest conajmniej obrzydliwa ale czego sie nie robi, to smak wyrzutow sumienia [emoji23]

z katarkiem nie pomoge moja ma tylko suche glutki w nosie na szczescie, profilaktycznie co pare dni wkraplam sol fizjologiczna i odciagam grucha

aniab a co to ten wodniak? jakis plyn mu sie zbiera?

agata z tym alkoholem szlag by mnie trafil, 700zl zaplacic za cudza najebke a co to ma do chrzcin w ogole, mozna uczcic okazje bez alko szczegolnie taka.. dobrze, ze skorzystalas i zakazanych rzeczy sie objadlas, bez nabialu bym nie dala rady chyba, podziwiam

do mojej przyjaciolki brat podrzuca dzieci 3l i 11mc zastanawiam sie czy nie wpasc do niej na domowe przedszkole, dla odmiany spedzilabym troche czasu gdzieindziej niby dzieci zdrowe ale nigdy pewnosci nie ma czy zarazkow nie roznosza no i nie wiem jak mala sie bedzie zachowywac, jak tak jak ostatnie 2 dni to bez sensu, bije sie z myslami
 
W ogóle założyłam sobie ze nie bedzie alkoholu a goście sobie zażyczyli (miało byc tylko wino do obiadu) innawet wódkę pili:-( rachunek nam wyszedł o 700zl większy przez ten alkohol..
O_O szok alkohol? Naprawdę bezczelność. Na chrzcinach i tak samo na komunii nie powinno być alkoholu. Kurde to bym się wkurzyła.


Aniab38, ale dobrze, że wykryty już. Na pewno się wchłonie. Patrzyłam i nawet czeka się do dwóch lat na samoistne wchłoniecie. Wiem, że ciężko się mówi, aby człowiek się nie martwił bo zawsze będzie się martwił, ale dobrze że został zauważony to będzie teraz pod obserwacją.

do mojej przyjaciolki brat podrzuca dzieci 3l i 11mc zastanawiam sie czy nie wpasc do niej na domowe przedszkole, dla odmiany spedzilabym troche czasu gdzieindziej niby dzieci zdrowe ale nigdy pewnosci nie ma czy zarazkow nie roznosza no i nie wiem jak mala sie bedzie zachowywac, jak tak jak ostatnie 2 dni to bez sensu, bije sie z myslami
Paper, możesz iść tylko raczej trzymać dziecko tak aby dzieci Ci się za bardzo nad malutką nie pochylali. Moja ma niby cały czas kontakt z siostrą starszą, no i jak ta katar miala to mała też złapała.
 
Ostatnia edycja:
Ja sama nie wiem co z witaminami. Na wypisie w zaleceniach jest witamina K i D a lekarz na wizycie zalecil jakby tylko D. Na razie od tygodnia daje tylko D, ale od poniedziałku wracamy tez do K.
Dzisiaj pobudka o północy i po karmieniu od razu zasnela, później o 3 i po godzinie płaczu zasnela. Przebudziła się o 7, dostala smoka i jeszcze spi. Wiec noc całkiem dobra.
Ale starszy synek zaczyna smarkać i kaszlec... Boje się ze się rozchoruje i zarazi tez Malwine. Jesień się zaczęła jak nic!
Miłego dnia:)
 
moze mysli, ze dostala k domiesniowo i nie musi miec suplementowane takie sa najnowsze wytyczne u mnie w szpitalu jak lezalam na pooperacyjnej slyszalam jak gadali, ze od wczoraj to im wprowadzili, ja bym sie kierowala wypisem ze szpitala
 
Mija starszy syn miał dużego wodniaka chyba na dwóch nawet jajeczkach wszystko się wchlonelo. A co do charczenia to bardziej z tyłu nosa czy w gardle? Mój tak ma po jedzeniu że stoi mu w gardle. Daj sól i połóż na brzuchu i oklepac trzeba. Olaf ma już 3 tyg katar tam z tyłu i też się meczymy... Ale ja daje sól morska i odczekam chwilę i aspirator do odkurzacza. Nir zawsze wyjdzie dlatego aspirator w nosku zmieniam pozycje na ściankach w nosku i uda się w końcu zaciągnąć je. ważne jest aby kąt zmieniać w trakcie odciagania
 
Agata, jeśli jesteś na diecie bez mlecznej trzeba jej rygorystycznie pilnować, bo to nie jest tak, że zjesz alergen odciągniesz mleko i potem tego nie ma, alergeny krążą we krwi 2-3 tygodnie. Taki pojedynczy "wyskok" nie powinien jakoś odbić się na samopoczuciu córki ale warto o tym pamiętać.
Pamiętam, że córka w 2014 roku dostała witaminę K domięśniowo, ale tego starcza na około 2 tygodnie, potem trzeba było i tak podawać.
 
reklama
Moja dzisiaj okropnie spała budziła się co godz ja nie wiem czemu czy głodna czy przejedzona bo już jej odruchowo cyca dawałam usnęła i za chwilę to samo. Siedzę i na nic nie mam siły dobrze że mąż obiad zrobi:)
U nas katar już miesiąc biedny ten jej nosek ja robię inhalacje potem oklepuje wszystko ładnie spływa i ściągam.
A dziś jedziemy do groty solnej może coś pomoże;)
 
Do góry