reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka nie wiem ale moja mama tez tak miala z tym ze pozniej urodzila moją siostre i juz drugi raz tego nie miala.
Moja corcia juz kolejna noc przespala obidzila sie o 6 poznjej jeszcze przysnelysmy do 9.
Bylam u gina wszystko oki tylko przestrzegal ze w lewym jajniku cos zaczyna sie dziac wiec mam uwazac. Kurde myslalam ze przy kp troche z tym okresem sie poszczesci i bedzie za jaaakis dluuugi czas. Przepisal tabletki anty ale nie wiem czy brac zawsze mi po nich odwalało mialam humorki gorzej niz w ciazy..
Lipa bylam na zakupach chcialam kupic sukienke na chrzciny przymierzylam ze dwadziescia i nic nie bylo dobre albo za małe albo za krotkie. Albo bylo brzuch widac..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też sie z męzem dzisiaj kłóciłam, a co ;) też potrafię być zołza ma maxa, nawet jak wiem ze nie mam racji to nie potrafie schowac dumy do kieszeni i czekam jak on do mnie przyjdzie. Jesteśmy razem prawie 10lat i już chyba przywykł[emoji14]Dzisiaj o 11 Michasia ma mieć sesje foto, mówie mojemu że już ćwiczy do top model to się oburza ;)
Kulka, ja tez moją karmie z dwóch. Z czego drugą tylko napoczyna. Ja pije te laktacyjne herbatki paskudne, ale to palcebo chyba.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mika mamy taki sam kombinezonik niebieski z Next'a uwielbiam go :)
Angelika właśnie na fejsie zastanawiałam się co to za zdjęcie, a to ta ochronka na siusiaka :D
Posyłam na e-mail zdjęcia Adasia dziewczynom których nie mam na FB w znajomych i nie widziały jeszcze mojego synka :)
 
Agata przed przejściem na hydrolizat zorientuj się w aptekach jak jest z dostępnością mleka, bo u nas bardzo ciężko dostać Nutramigen, mąż był świadkiem jak w aptece jakaś dziewczyna chciała zamówić 30 puszek a była tylko jedna, także na FB cały czas ktoś szuka tego mleka . U nas ulewanie skończyło się odkąd Filip pije z butelki i mam kontrolę nad tym ile zjada, bardzo pomaga też zagęszczacz.
 
Sierpniowka z tymi wizami to jedno wielkie nieporozumienie ale wierzyc mi sie nie chce zeby cos sie mialo zmienic
Mamakulka ja nigdy nie sadzilam ze tak mi sie zycie potoczy ze tutaj wyladuje. Przyjechalam tylko na wakacje do rodziny a juz 10 lat minelo hehe
 
Moj maly ulewal jak mial 1-2 tyg i lekarz mi powiedzial ze to z przejedzenia dzieci ulewaja. I rzeczywiscie bo on nie mial umiaru w jedzeniu na poczatku. Teraz ulewa troszke tylko gdy mu sie nie odbije albo gdy go za duzo ruszam zaraz po jedzeniu
 
Ja juz pod dwóch karmieniach, nie wiem co jej jest ze co 3h pobudka;-/ jeszcze jęczmień mi na oku wychodzi, drugi czy trzeci raz w życiu chyba i akurat teraz jak chrzciny w sobotę.. Z moim pechem do ślubu z ospa pojde ja pier** !! Po co do fryzjera idę jak z worami pod oczami i zapychnietym okiem bede wyglądać brzydko;-/// polcia ja przymierzałam dzisiaj z 8 sukienek i w każdej okropnie wyglądałam, nie mam butów, w mieście byłam juz chyba w każdym możliwym miejscu i nic nie ma:-( przyjdzie mi iść w jakiejś zwykłej białej bluzce:-(
 
Mamakulka ja tez mam mniej pokarmu i karmie ja z dwóch piersi i przestała przybierać. Tylko wydaje mi sie ze ona sie najada a spadek jest przez ulewanie;-/ a moja mama mnie i sobotę karmiła trzy miechy a brata dwa lata wiec genetycznie to chyba nie ma znaczenia bo laktację mozna rozkręcić..
 
reklama
Kurde moja ma 6 tyg i ciągle co 2godz w nocy karmię. Polcia piszesz ze całą noc Ci śpi a też Cyba rodziła s 22. 08.
Piszecie w zawrotnym tempie. Ciągle czytam nocami więc jestem na bieżąco,gorzej z pisaniem. :)
Moja nie akceptuję skoczków. Probowalm z lovi z avent i chico. Jakieś propozycje na mój Egzemplarz? :D
 
Do góry