reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Aza mała ma zdiagnozowana skaże białkowa i ja odrzuciłam całkowicie nabiał. Pediatra przepisała mi gastroruss na refluks ale po tym mała ulewala jeszcze bardziej;-/ do tej pory przybierała na wasze ponad normę od dwóch tyd sie zatrzymała. Sa karmieni ze nie uleje a sa takie ze zwraca wszystko i przy każdym ruchu jej sie ulewa. Ja martwię sie ze tak na sile wciskam jej tego cycka a przez ta skaże jej szkodzi. Chociaz z drugiej strony ta skaże lekarze tak w ciemno diagnozują. Chciałam skierowanie na badanie usg odźwiernika to nie dostalam;-/ mleka mam sporo i mała mi pije z cycka i z butelki jak jej laktatorem odsysam. Pediatra u ktorej byłam prywatnie i rodzinna mówią ze mam przejść na mm bez mleka krowiego;-( moze byc kupiła to mleko podawała jej dwa dni chociaz i zobacze czy ulewa?;-/ miałam iść dzisiaj do pediatry i nie poszłam wkoncu, mama mówi ze oni wagi nie mieli ważyło sie dzieci raz na 2miesiace a nie co 2tyd i było dobrze. A chrzciny mamy w sobotę i boje sie ze cos złapie;-/ poszłabym w poniedziałek albo jutro. Juz sama nie wiem, doradźcie cos! Te smoczki fajnie wyglądają, muszę kupic małej bo z lovi juz jednego zajechała, rozleciał sie;-/ co do konfliktów ja zawsze swojemu na psyche wjeżdżam jak focha walne i milczę cały dzien to sam przyjdzie :-D
 
reklama
Basia, ja tez mam ten smoczek lovi ale ostatnio moja go nie akceptuje, wypluwa.
Wogole coś się stało z moim aniołkiem, jest niespokojna, cały czas chce byc na rękach i w dzień mało co śpi. Chyba boli ja brzuszek. Espumisan nie działa. Dzisiaj dałam jej koperek do wypicia i wreszcie zasnęła.
 
Ja nie wiem co moja Amelka wyprawia ale dzisiaj jak ja karmie to zaciska mi sutka dziaslami i się denerwuje, boli mnie to:/ już się boję jak mam ja karmić.
 
dzieki Angelikaaa
Mamakulka mieszkam w Chicago. A masz tutaj jakas rodzine? Ja mam legalny pobyt tutaj tylko dlatego ze moj maz ma obywatelstwo.
 
Nie Kayah nie mam tam nikogo. Takie marzonko hehe

Tego lovi smoczka mój młody nie chce. Wypluwa i się krzywi .

Właśnie od dwóch dni mi Ignaś tak ściska sutek i się wścieka przy karmieniu. Nie wiem o co mu chodzi i nawet pije właśnie karmi bo się boję, że on po prpstu się nie naje bo też muszę mu dać z dwóch piersi pokarm... mojej mamie zanikl po 3 msc myślicie że to może być genetyczne?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie Kayah nie mam tam nikogo. Takie marzonko hehe

Tego lovi smoczka mój młody nie chce. Wypluwa i się krzywi .

Właśnie od dwóch dni mi Ignaś tak ściska sutek i się wścieka przy karmieniu. Nie wiem o co mu chodzi i nawet pije właśnie karmi bo się boję, że on po prpstu się nie naje bo też muszę mu dać z dwóch piersi pokarm... mojej mamie zanikl po 3 msc myślicie że to może być genetyczne?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Mamakulka może to kryzys laktacyjny?
 
reklama
Do góry