reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Kobiety jesteście wielkie poszło zmywaczem, przy okazji zmazało się też pole na którym się pisało, ale to mi akurat w niczym nie przeszkadza. Nie pomyślałam o zmywaczu.
 
Hej kochane ale piszecie duzo:-) u nas noc spokojna po szczepieniu
Co do smoka to nie ponoge my mamy z aventy a po za tym mlody az tak nie potrzebuje a co do spania to ja corce zawsze zabieralam jak zasnela i juz nie pamietam co chcialam jeszcze napisac
 
Sierpniowka a staralas sie kiedys o wize?

Ja się starałam o wizę z rodzicami. Nie dostaliśmy. Później miałam z koleżanką jechać do pracy na miesiąc i zwiedzać bo ona miałą tam rodzinę i poznałam męża. ja swojego a ona swojego. ;) .
Później z mężem myśleliśmy o Szwecji a w końcu zostaliśmy tu bo się polepszyło, ale ostatnio znowu zaczęliśmy myśleć o wyjeździe bo się coraz gorzej znowu dzieje.. Tylko nie wiemy gdzie. NIe chcemy tak daleko ze względu na rodziny tutaj.
 
Ja polecam smoczki z MAM. Aventu młody nie chciał ciągnąć. Też ma silna potrzebę ssania ale siostry w tym aspekcie nie pobije :p Ona cały czas miała smoka w buzi :p
Aza proponuje to co Paper, zmywacz do paznokci.
U nas wczoraj kiepski dzień, Filip miał tylko kilkuminutowe drzemki. W nocy tez bez rewelacji, czyli jak zwykle 2 pobudki.
Wypada na chrzciny swojego dziecka założyć sukienkę chabrową? Kiedyś coś słyszałam, że matka ma być ubrana w jasne kolorki.
Ja spadam z wagi jak szalona, już 3 kg mniej niż przed ciążą...

Kiedyś uzywałam tylko smoczków MAM i do karmienia z butelki też. I nawet teraz szukałam gdzie można je kupić. Moja jednak się na początku przy tych z butelki krztusiła a smoczków już nie kupiłam. Teraz używam smoczków z aventu jak wypluwa to trudno, nie wpycham na siłe, i tak później przy pierwszym dziecku to obcinałam końcówki po trochu aby w końcu sama ich ie chciała. Wczoraj kupiłam jeszcze smoczki i patrzylam na MAM ale wzięłam aventa nie chcę w koncu aby się dziecko przyzwyczaiło do nich. Z lovi miałam smoczka to wydaje mi się że ta obwodka jest za mała. Ze niedługo a mogłaby całego wepchać do buzi sobie.

Też ważę mniej niz przed ciaża i w nocy trochę zaczęłam się martwić nie dlatego że waże mniej tylko ja coraz mniej siły mam, a jeść mi się nie chce i na nic ochoty nie mam . Głowa mnie tak bolała wczoraj cały dzień i w noc jak bym popiła dużo %. Mam pod oczami sińce okropne i jak nie śpie to są jeszcze większe, oczy mnie tak bolą że siedziałam z kostkami lodu. Chciabym coś zjeść aby mi siły to dodało. Słodkiego coś nie moge jeść bo mi cukier tak skacze że robi mi się słabo.
Muszę iść porbić badania, tylko no nie mm kiedy :(
 
Ej kurde dzieciak mnie z wyra wywalił. Jak z nimi dwoma leżałam to było jeczenie przez sen a poszłam Sobie to śpi xD

U nas ten smoczek co mówiłam robi robote juz :) mały go fajnie ciumka i widać jego otwarty dziub jak ssie bo on przezroczysty :D

Nie wiem co z tym pokarmem. Zobaczymy jak będzie dalej. Jak nie będzie przybieral to dam mu mm i świat się nie zawali. Przynajmniej sobie zajaram papierocha sasasasa[emoji14]Mi Igi nie ulewa.

W ogóle moje dziecko cały czas się śmieje. Naeet smoczka wypluwa żeby się uśmiechnąć. Ale tylko do taty. *****. To ja go rodze, 24h tule karmie przewijam a ten do starego wali uśmiechy a do mnie nie heheh

Kayah pisze do ciebie priv.

Ja mu daje ze smoczkiem spać, wypada mu jak zaśnie i mu ta paszcza malutka zostaje otwarta hehe poza tym wyczytałam , że jak maluch śpi ze smoczkiem to rzadziej dochodzi do tej śmierci lozeczkowej wiec nie zabieram.

Kayah no ja tam nie mam nikogo ale z chęcią byśmy pojechali. Może kiedyś nam się uda.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maldob no ja rodziłam 22.08 i moja tak stopniowo najpier 4h pozniej 5h ciągiem a teraz 7,8h tylko musze uwazac bo jak po kapaniu zasnie po 20 i nie zje o 22 to wtedy o 3 sie obudzi. Wie zdecydowanie musze ja przetrzymac do 22 zje zasnie i mam nocke dla siebie.
Gosiek ja tez najpierw czekałam az zasnie i zabierałam smoka albo czekałam az wypluje teraz nie czekam bo ona i tak sama wypluje ale na noc wsumie rzadko daje ona ładnie bez zasypia.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mayumi doskonale Cie rozumiem. Ja tu prawie nie mam rodziny. Tylko ciotke i 3 kuzynow. Czasami smutno troche. Szczegolnie w swieta.
 
reklama
Mayumi jak zdecydujecie się na Szwecje proszę o cynk [emoji108][emoji12]
Kulka jak wazysz małego? Mi coś pokarm znów nawala.. Z tym porodem i zajmowaniem się 24 na dobę to prawda, a ojciec wraca z pracy a ten nagle się śmieje albo przestaje marudzić. Zeto sprawiedliwości.
 
Do góry